Kampoppsett gjenåpningscup avd. Oslo – Voksenhallen 07.11.21

Live resultatservice vil dere finne her og på forsiden på cupdagen!

Alle kampene blir filmet med vårt hovedkamera og vil bli lagt ut sent søndag kveld under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider sammen med cupreferatet.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 3 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

Gruppe 1

Kl.08:30 – 11:30

Lag 1 Los Flamencos

Lag 2 Team Veitvet

Lag 3 AYA Team

Lag 4 Non-rare Golds

Lag 5 FC Shithousery

Lag 6 PIMP HOUSE FC

 

Kl. 08:30 Los Flamencos – Team Veitvet

Kl. 08:42 AYA Team – Non-rare Golds

Kl. 08:54 FC Shithousery – PIMP HOUSE FC

 

Kl. 09:06 Los Flamencos – AYA Team

Kl. 09:18 Team Veitvet – FC Shithousery

Kl. 09:30 Non-rare Golds – PIMP HOUSE FC

 

Kl. 09:42 FC Shithousery – Los Flamencos

Kl. 09:54 PIMP HOUSE FC – AYA Team

Kl. 10:06 Team Veitvet – Non-rare Golds

 

Kl. 10:18 AYA Team – FC Shithousery

Kl. 10:30 Non-rare Golds – Los Flamencos

Kl. 10:42 PIMP HOUSE FC – Team Veitvet

 

Kl. 10:54 FC Shithousery – Non-rare Golds

Kl. 11:06 Team Veitvet – AYA Team

Kl. 11:18 Los Flamencos – PIMP HOUSE FC

 

Gruppe 2

Kl.11:45 – 14:45

Lag 1 RQ FC

Lag 2 PG07

Lag 3 WARRIORS

Lag 4 Norske Klovner

Lag 5 Tåke FC

Lag 6 Akbari FC

 

Kl. 11:45 RQ FC – PG07

Kl. 11:57 WARRIORS – Norske Klovner

Kl. 12:09 Tåke FC – Akbari FC

 

Kl. 12:21 RQ FC – WARRIORS

Kl. 12:33 PG07 – Tåke FC

Kl. 12:45 Norske Klovner – Akbari FC

 

Kl. 12:57 Tåke FC- RQ FC

Kl. 13:09 Akbari FC – WARRIORS

Kl. 13:21 PG07 – Norske Klovner

 

Kl. 13:33 WARRIORS – Tåke FC

Kl. 13:45 Norske Klovner – RQ FC

Kl. 13:57 Akbari FC – PG07

 

Kl. 14:09 Tåke FC – Norske Klovner

Kl. 14:21 PG07 – WARRIORS

Kl. 14:33 RQ FC – Akbari FC

 

Gruppe 3

Kl.15:00 – 18:00

Lag 1 Los Mejores FC

Lag 2 Jordal FC

Lag 3 Rapture FC

Lag 4 AJ Futsal

Lag 5 AnsuFati

Lag 6 SHQIPTAR

 

Kl. 15:00 Los Mejores FC – Jordal FC

Kl. 15:12 Rapture FC – AJ Futsal

Kl. 15:24 AnsuFati – SHQIPTAR

 

Kl. 15:36 Los Mejores FC – Rapture FC

Kl. 15:48 Jordal FC – AnsuFati

Kl. 16:00 AJ Futsal – SHQIPTAR

 

Kl. 16:12 AnsuFati – Los Mejores FC

Kl. 16:24 SHQIPTAR – Rapture FC

Kl. 16:36 Jordal FC – AJ Futsal

 

Kl. 16:48 Rapture FC – AnsuFati

Kl. 17:00 AJ Futsal – Los Mejores FC

Kl. 17:12 SHQIPTAR – Jordal FC

 

Kl. 17:24 AnsuFati – AJ Futsal

Kl. 17:36 Jordal FC – Rapture FC

Kl. 17:48 Los Mejores FC – SHQIPTAR

Sluttspillet

 Mellomspill:

MS Kl. 18:15 Nest beste 3’er – Tredje beste 3’er

Kvartfinaler:

K1 Kl. 18:30 Vinner gruppe 1 – Beste 3’er

K2 Kl. 18:45 Nr 2 gruppe 2 – Nr 2 gruppe 3

K3 Kl. 19:00 Vinner gruppe 2 – Nr 2 gruppe 1

K4 Kl. 19:15 Vinner gruppe 3 – Vinner Mellomspill

 

Semifinaler:

S1 Kl. 19:40 Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 19:55 Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl. 20:20 Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *