Kampoppsett adventscup avd. Oslo – Voksenhallen 28.11.21

Live resultatservice vil dere finne på forsiden på cupdagen!

Alle kampene blir filmet med vårt hovedkamera og vil bli lagt ut sent søndag kveld/natt til mandag under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider sammen med cupreferatet.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 3 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

Gruppe 1

Kl.08:30 – 11:30

Lag 1 MF FK

Lag 2 FC Bündah

Lag 3 Ballers FC

Lag 4 Djengi

Lag 5 Real Sosobad

Lag 6 Black VIF

 

Kl. 08:30 MF FK – FC Bündah

Kl. 08:42 Ballers FC – Djengi

Kl. 08:54 Real Sosobad – Black VIF

 

Kl. 09:06 MF FK – Ballers FC

Kl. 09:18 FC Bündah – Real Sosobad

Kl. 09:30 Djengi – Black VIF

 

Kl. 09:42 Real Sosobad – MF FK

Kl. 09:54 Black VIF – Ballers FC

Kl. 10:06 FC Bündah – Djengi

 

Kl. 10:18 Ballers FC – Real Sosobad

Kl. 10:30 Djengi – MF FK

Kl. 10:42 Black VIF – FC Bündah

 

Kl. 10:54 Real Sosobad – Djengi

Kl. 11:06 FC Bündah – Ballers FC

Kl. 11:18 MF FK – Black VIF

 

Gruppe 2

Kl.11:45 – 14:45

Lag 1 Syrepåboks

Lag 2 Sayonara

Lag 3 TRÅKK PÅ’N FC

Lag 4 Godt & Blandet

Lag 5 Adam J (Tidligere RQ FC)

Lag 6 WARRIORS

 

Kl. 11:45 Syrepåboks – Sayonara

Kl. 11:57 TRÅKK PÅ’N FC – Godt & Blandet

Kl. 12:09 Adam J – WARRIORS

 

Kl. 12:21 Syrepåboks – TRÅKK PÅ’N FC

Kl. 12:33 Sayonara – Adam J

Kl. 12:45 Godt & Blandet – WARRIORS

 

Kl. 12:57 Adam J – Syrepåboks

Kl. 13:09 WARRIORS – TRÅKK PÅ’N FC

Kl. 13:21 Sayonara – Godt & Blandet

 

Kl. 13:33 TRÅKK PÅ’N FC – Adam J

Kl. 13:45 Godt & Blandet – Syrepåboks

Kl. 13:57 WARRIORS – Sayonara

 

Kl. 14:09 Adam J – Godt & Blandet

Kl. 14:21 Sayonara – TRÅKK PÅ’N FC

Kl. 14:33 Syrepåboks – WARRIORS

 

Gruppe 3

Kl.15:00 – 18:00

Lag 1 Rapture FC

Lag 2 NB Mafakka

Lag 3 Himbasha FC

Lag 4 FizGang (Tidligere AYA Team)

Lag 5 Tåke FC

Lag 6 NFA Legends

 

Kl. 15:00 Rapture FC – NB Mafakka

Kl. 15:12 Himbasha FC – FizGang

Kl. 15:24 Tåke FC – NFA Legends

 

Kl. 15:36 Rapture FC – Himbasha FC

Kl. 15:48 NB Mafakka – Tåke FC

Kl. 16:00 FizGang – NFA Legends

 

Kl. 16:12 Tåke FC – Rapture FC

Kl. 16:24 NFA Legends – Himbasha FC

Kl. 16:36 NB Mafakka – FizGang

 

Kl. 16:48 Himbasha FC – Tåke FC

Kl. 17:00 FizGang – Rapture FC

Kl. 17:12 NFA Legends – NB Mafakka

 

Kl. 17:24 Tåke FC – FizGang

Kl. 17:36 NB Mafakka – Himbasha FC

Kl. 17:48 Rapture FC – NFA Legends

Sluttspillet

 Mellomspill:

MS Kl. 18:20 Nest beste 3’er – Tredje beste 3’er

Kvartfinaler:

K1 Kl. 18:35 Vinner gruppe 1 – Beste 3’er

K2 Kl. 18:50 Nr 2 gruppe 2 – Nr 2 gruppe 3

K3 Kl. 19:05 Vinner gruppe 2 – Nr 2 gruppe 1

K4 Kl. 19:20 Vinner gruppe 3 – Vinner Mellomspill

 

Semifinaler:

S1 Kl. 19:45 Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 20:00 Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl. 20:25 Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *