Kampoppsett avd. Drammen – Berskaughallen 26.01.20

Alle kampene blir filmet og lagt ut senest dagen etter cupen under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 3 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet. (Uansett antall lag i gruppa)

 

Gruppe 1 – Bane 1 og 2

Kl.11:05 – 12:40

Lag 1 Drillo Futsal

Lag 2 Afshar Eagles

Lag 3 Bergsjø Futsal U15

Lag 4 Unge lovende

 

Kl. 11:05 Bane 1: Drillo Futsal – Afshar Eagles

Kl. 11.05 Bane 2: Bergsjø Futsal U15 – Unge lovende

Kl. 11.22 Bane 1: Drillo Futsal – Bergsjø Futsal U15

Kl. 11.22 Bane 2: Afshar Eagles – Unge lovende

Kl. 11.39 Bane 1: Unge lovende – Drillo Futsal

Kl. 11.39 Bane 2: Afshar Eagles – Bergsjø Futsal U15

 

Kl. 11.56 Bane 1: Afshar Eagles – Drillo Futsal

Kl. 11.56 Bane 2: Unge lovende – Bergsjø Futsal U15

Kl. 12.13 Bane 1: Bergsjø Futsal U15 – Drillo Futsal

Kl. 12.13 Bane 2: Unge lovende – Afshar Eagles

Kl. 12.30 Bane 1: Drillo Futsal – Unge lovende

Kl. 12.30 Bane 2: Bergsjø Futsal U15 – Afshar Eagles

Gruppe 2 – Bane 1

Kl.13.00 – 15:39

Lag 1 Dirilis Osmanli

Lag 2 Foss

Lag 3 El Haam

Lag 4 Oslo Futsal

 

Kl. 13.00 Dirilis Osmanli – Foss

Kl. 13:12 El Haam – Oslo Futsal

Kl. 13:27 Dirilis Osmanli – El Haam

Kl. 13:39 Foss – Oslo Futsal

Kl. 13:54 Oslo Futsal – Dirilis Osmanli

Kl. 14:06 Foss – El Haam

 

Kl. 14:21 Foss – Dirilis Osmanli

Kl. 14:33 Oslo Futsal – El Haam

Kl. 14:48 El Haam – Dirilis Osmanli

Kl. 15:00 Oslo Futsal – Foss

Kl. 15:15 Dirilis Osmanli – Oslo Futsal

Kl. 15:27 El Haam – Foss

Gruppe 3 – Bane 2

Kl.13:00 – 15:30

Lag 1 FC ASIAN

Lag 2 ROS IL Juniors

Lag 3 BUA Lier

Lag 4 B-laget

Lag 5 Black Mambas

 

Kl. 13:00 FC ASIAN – ROS IL Juniors

Kl. 13:15 BUA Lier – B-laget

Kl. 13:30 Black Mambas – FC ASIAN

Kl. 13:45 ROS IL Juniors – BUA Lier

Kl. 14:00 B-laget – Black Mambas

Kl. 14:15 BUA Lier – FC ASIAN

Kl. 14:30 B-laget – ROS IL Juniors

Kl. 14:45 Black Mambas – BUA Lier

Kl. 15:00 FC ASIAN – B-laget

Kl. 15:15 ROS IL Juniors – Black Mambas

Sluttspillet

 Mellomspill:

MS Kl. 16:00 Bane 1: Nr 3 gruppe 1 – Nr 3 gruppe 2

Kvartfinaler:

K1 Kl. 16:15 Bane 1: Vinner gruppe 2 – Nr 3 gruppe 3

K2 Kl. 16:15 Bane 2: Nr 2 gruppe 1 – Nr 2 gruppe 3

K3 Kl. 16:30 Bane 1: Vinner gruppe 1 – Nr 2 gruppe 2

K4 Kl. 16:30 Bane 2: Vinner gruppe 3 – Vinner Mellomspill

 

Semifinaler:

S1 Kl. 16:55 Bane 1: Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 16:55 Bane 2: Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl. 17:20 Bane 1: Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

Merk! Maratonmesteren 19/20 blir også kåret!

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *