Kampoppsett avd. Oslo – Bjørnholthallen 29.12.19

Cupen er fulltegnet!

Live resultatservice på cupdagen vil dere finne på forsiden!

Spillerliste og garderobeoversikt finner dere rett innenfor døra når dere ankommer hallen!

Det blir filmet på to av tre baner og kampene blir lagt ut senest dagen etter cupen under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider. Alle kampene i sluttspillet vil bli filmet.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

I ungdomsklassen går to lag videre fra hver r gruppe + de to beste 3erne til sluttspillet.

I herreklassen går fire lag videre fra hver gruppe til sluttspillet. 

Ungdomsklassen – 13-15 år:

Gruppe 1 – Bane 1

Kl.08:00 – 10:30

Lag 1 Random Rovers

Lag 2 Klemetsrud Young Boys

Lag 3 The Green Dream

Lag 4 BVH

Lag 5 La Squadron Selection

 

Kl. 08:00 Random Rovers – Klemetsrud Young Boys

Kl. 08:15 The Green Dream – BVH

Kl. 08:30 La Squadron Selection – Random Rovers

Kl. 08:45 Klemetsrud Young Boys – The Green Dream

Kl. 09:00 BVH – La Squadron Selection

Kl. 09:15 The Green Dream – Random Rovers

Kl. 09:30 BVH – Klemetsrud Young Boys

Kl. 09:45 La Squadron Selection – The Green Dream

Kl. 10:00 Random Rovers – BVH

Kl. 10:15 Klemetsrud Young Boys – La Squadron Selection

 

Gruppe 2 – Bane 2

Kl.08:00 – 10:30

Lag 1 Fortuna blå

Lag 2 FC Stonie

Lag 3 Fantasy Futsal

Lag 4 Unge Landslag FC

Lag 5 Åsa futsal og protese junior

 

Kl. 08:00 Fortuna blå – FC Stonie

Kl. 08:15 Fantasy Futsal – Unge Landslag FC

Kl. 08:30 Åsa futsal og protese junior – Fortuna blå

Kl. 08:45 FC Stonie – Fantasy Futsal

Kl. 09:00 Unge Landslag FC – Åsa futsal og protese junior

Kl. 09:15 Fantasy Futsal – Fortuna blå

Kl. 09:30 Unge Landslag FC – FC Stonie

Kl. 09:45 Åsa futsal og protese junior – Fantasy Futsal

Kl. 10:00 Fortuna blå – Unge Landslag FC

Kl. 10:15 FC Stonie – Åsa futsal og protese junior

Gruppe 3 – Bane 3

Kl.08:00 – 10:30

Lag 1 Team Taison

Lag 2 Fortuna Sonnenland

Lag 3 Strømmen

Lag 4 B-laget

Lag 5 Young Threats

 

Kl. 08:00 Team Taison – Fortuna Sonnenland

Kl. 08:15 Strømmen – B-laget

Kl. 08:30 Young Threats – Team Taison

Kl. 08:45 Fortuna Sonnenland – Strømmen

Kl. 09:00 B-laget – Young Threats

Kl. 09:15 Strømmen – Team Taison

Kl. 09:30 B-laget – Fortuna Sonnenland

Kl. 09:45 Young Threats – Strømmen

Kl. 10:00 Team Taison – B-laget

Kl. 10:15 Fortuna Sonnenland – Young Threats

Sluttspillet ungdomsklassen:

* Går man videre som en av de to beste 3erne kan man ikke møte lag fra samme gruppe!

Kvartfinaler:

K1 Kl. 10:45 Bane 1: Vinner gruppe 1 – Nr 3 gruppe 2/3*

K2 Kl. 10:45 Bane 2: Nr 2 gruppe 2 – Nr 2 gruppe 3

K3 Kl. 11:00 Bane 1: Vinner gruppe 2 – Nr 2 gruppe 1

K4 Kl. 11:00 Bane 2: Vinner gruppe 3 – Nr 3 gruppe 1/2*

 

Semifinaler:

S1 Kl. 11:25 Bane 1: Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 11:25 Bane 2: Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl. 11:50 Bane 2: Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling ungdomsklassen, rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finale lagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Cupens beste unge spiller

Cupens unge profil

Beste keeper – ungdomsklassen

Beste mål – ungdomsklassen

Fair-play prisen (lagpris) – ungdomsklassen

 

Herreklassen:

Gruppe 1 – Spilles på alle tre banene

Kl.11:30 – 13:30

Lag 1 HBK Futsal

Lag 2 Frokostsalatens Venner

Lag 3 Popal

Lag 4 Sayonara

Lag 5 Younginz

Lag 6 Olmo FC

 

Kl. 11:30 Bane 3: HBK Futsal – Frokostsalatens Venner

Kl. 11:42 Bane 3: Popal – Sayonara

Kl. 11:54 Bane 1: Younginz – Olmo FC

 

Kl. 12:06 Bane 1: HBK Futsal – Popal

Kl. 12:18 Bane 1: Frokostsalatens Venner – Younginz

Kl. 12:30 Bane 2: Sayonara – Olmo FC (Kan bli flyttet til bane 1)

 

Kl. 12:46 Bane 1: Younginz – HBK Futsal

Kl. 12:46 Bane 2: Olmo FC – Popal

Kl. 12:46 Bane 3: Frokostsalatens Venner – Sayonara

 

Kl. 13:02 Bane 1: Sayonara – HBK Futsal

Kl. 13:02 Bane 2: Olmo FC – Frokostsalatens Venner

Kl. 13:02 Bane 3: Popal – Younginz

 

Kl. 13:18 Bane 1: Frokostsalatens Venner – Popal

Kl. 13:18 Bane 2: Younginz – Sayonara

Kl. 13:18 Bane 3: HBK Futsal – Olmo FC

 

Gruppe 2 – Bane 1

Kl.14:00 – 17:00

Lag 1 1STBallerz

Lag 2 The Bigboysmaans

Lag 3 Hasan med én S

Lag 4 DB69

Lag 5 FC Stepsons

Lag 6 Nederlaget

 

Kl. 14:00 1STBallerz – The Bigboysmaans

Kl. 14:12 Hasan med én S – DB69

Kl. 14:24 FC Stepsons – Nederlaget

 

Kl. 14:36 1STBallerz – Hasan med én S

Kl. 14:48 The Bigboysmaans – FC Stepsons

Kl. 15:00 DB69 – Nederlaget

 

Kl. 15:12 FC Stepsons – 1STBallerz

Kl. 15:24 Nederlaget – Hasan med én S

Kl. 15:36 The Bigboysmaans – DB69

 

Kl. 15:48 Hasan med én S – FC Stepsons

Kl. 16:00 DB69 – 1STBallerz

Kl. 16:12 Nederlaget – The Bigboysmaans

 

Kl. 16:24 FC Stepsons – DB69

Kl. 16:36 The Bigboysmaans – Hasan med én S

Kl. 16:48 1STBallerz – Nederlaget

 

Gruppe 3 – Bane 2:

Kl.14:00 – 17:00

Lag 1 Tørre å slå langt!

Lag 2 Vest i Hånd FK

Lag 3 Lenin Army

Lag 4 Broritos

Lag 5 Drammen Futsal

Lag 6 FC Lillevann

 

Kl. 14:00 Tørre å slå langt! – Vest i Hånd FK

Kl. 14:12 Lenin Army – Broritos

Kl. 14:24 Drammen Futsal – FC Lillevann

 

Kl. 14:36 Tørre å slå langt! – Lenin Army

Kl. 14:48 Vest i Hånd FK – Drammen Futsal

Kl. 15:00 Broritos – FC Lillevann

 

Kl. 15:12 Drammen Futsal – Tørre å slå langt!

Kl. 15:24 FC Lillevann – Lenin Army

Kl. 15:36 Vest i Hånd FK – Broritos

 

Kl. 15:48 Lenin Army – Drammen Futsal

Kl. 16:00 Broritos – Tørre å slå langt!

Kl. 16:12 FC Lillevann – Vest i Hånd FK

 

Kl. 16:24 Drammen Futsal – Broritos

Kl. 16:36 Vest i Hånd FK – Lenin Army

Kl. 16:48 Tørre å slå langt! – FC Lillevann

 

Gruppe 4 – Bane 3: 

Kl.14:00 – 17:00

Lag 1 NFA Legends

Lag 2 Fortuna Oslo FK

Lag 3 Army Boyz

Lag 4 Veitvet

Lag 5 Wang studie

Lag 6 Fellesskap FK

 

Kl. 14:00 NFA Legends – Fortuna Oslo FK

Kl. 14:12 Army Boyz – Veitvet

Kl. 14:24 Wang studie – Fellesskap FK

 

Kl. 14:36 NFA Legends – Army Boyz

Kl. 14:48 Fortuna Oslo FK – Wang studie

Kl. 15:00 Veitvet – Fellesskap FK

 

Kl. 15:12 Wang studie – NFA Legends

Kl. 15:24 Fellesskap FK – Army Boyz

Kl. 15:36 Fortuna Oslo FK – Veitvet

 

Kl. 15:48 Army Boyz – Wang studie

Kl. 16:00 Veitvet – NFA Legends

Kl. 16:12 Fellesskap FK – Fortuna Oslo FK

 

Kl. 16:24 Wang studie – Veitvet

Kl. 16:36 Fortuna Oslo FK – Army Boyz

Kl. 16:48 NFA Legends – Fellesskap FK

 

Sluttspillet herreklassen:

8 delsfinaler:

A1 Kl. 17:25 Bane 1: Vinner gruppe 1 – nr 4 gruppe 2

A2 Kl. 17:25 Bane 2: Nr 2 gruppe 4 – nr 3 gruppe 3

A3 Kl. 17:40 Bane 1: Vinner gruppe 3 – nr 4 gruppe 4

A4 Kl. 17:40 Bane 2: Nr 2 gruppe 2 – nr 3 gruppe 1

 

A5 Kl. 17:55 Bane 1: Vinner gruppe 2 – nr 4 gruppe 1

A6 Kl. 17:55 Bane 2: Nr 2 gruppe 3 – nr 3 gruppe 4

A7 Kl. 18:10 Bane 1: Vinner gruppe 4 – nr 4 gruppe 3

A8 Kl. 18:10 Bane 2: Nr 2 gruppe 1 – nr 3 gruppe 2

 

Kvartfinaler:

K1 Kl. 18:35 Bane 1: Vinner A1 – Vinner A2

K2 Kl. 18:35 Bane 2: Vinner A3 – Vinner A4

K3 Kl. 18:50 Bane 1: Vinner A5 – Vinner A6

K4 Kl. 18:50 Bane 2: Vinner A7 – Vinner A8

 

Semifinaler:

S1 Kl. 19:15 Bane 1: Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 19:15 Bane 2: Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl.19:40 Bane 2: Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling herreklassen rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *