Kampoppsett avd. Oslo – Voksenhallen 01.12.19

Trykk her for å finne live resultatservice på cupdagen!

Alle kampene blir filmet med vårt hovedkamera og vil bli lagt ut sent søndag kveld under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 3 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

Gruppe 1

Kl.08:30 – 11:30

Lag 1 Godt & Blandet

Lag 2 COWI FK

Lag 3 FC Liggeunderlag

Lag 4 Futbolistas

Lag 5 Drillo Futsal

Lag 6 Internasjonal FC

 

Kl. 08:30 Godt & Blandet – COWI FK

Kl. 08:42 FC Liggeunderlag – Futbolistas

Kl. 08:54 Drillo Futsal – Internasjonal FC

 

Kl. 09:06 Godt & Blandet – FC Liggeunderlag

Kl. 09:18 COWI FK – Drillo Futsal

Kl. 09:30 Futbolistas – Internasjonal FC

 

Kl. 09:42 Drillo Futsal – Godt & Blandet

Kl. 09:54 Internasjonal FC – FC Liggeunderlag

Kl. 10:06 COWI FK – Futbolistas

 

Kl. 10:18 FC Liggeunderlag – Drillo Futsal

Kl. 10:30 Futbolistas – Godt & Blandet

Kl. 10:42 Internasjonal FC – COWI FK

 

Kl. 10:54 Drillo Futsal – Futbolistas

Kl. 11:06 COWI FK – FC Liggeunderlag

Kl. 11:18 Godt & Blandet – Internasjonal FC

 

Gruppe 2

Kl.11:45 – 14:45

Lag 1 Rage Quit Fotball Club

Lag 2 Terranova FC

Lag 3 Vestre Aker FTF SK

Lag 4 FC Futsalvesen

Lag 5 Babatunde

Lag 6 Sayonara

 

Kl. 11:45 Rage Quit Fotball Club – Terranova FC

Kl. 11:57 Vestre Aker FTF SK – FC Futsalvesen

Kl. 12:09 Babatunde – Sayonara

 

Kl. 12:21 Rage Quit Fotball Club – Vestre Aker FTF SK

Kl. 12:33 Terranova FC – Babatunde

Kl. 12:45 FC Futsalvesen – Sayonara

 

Kl. 12:57 Babatunde – Rage Quit Fotball Club

Kl. 13:09 Sayonara – Vestre Aker FTF SK

Kl. 13:21 Terranova FC – FC Futsalvesen

 

Kl. 13:33 Vestre Aker FTF SK – Babatunde

Kl. 13:45 FC Futsalvesen – Rage Quit Fotball Club

Kl. 13:57 Sayonara – Terranova FC

 

Kl. 14:09 Babatunde – FC Futsalvesen

Kl. 14:21 Terranova FC – Vestre Aker FTF SK

Kl. 14:33 Rage Quit Fotball Club – Sayonara

 

Gruppe 3

Kl.15:00 – 18:00

Lag 1 Horten Cowboys

Lag 2 Bønda på tur

Lag 3 Gutta på løkka

Lag 4 Ready

Lag 5 Glommaguttæne

Lag 6 Liggerunderlaget

 

Kl. 15:00 Horten Cowboys – Bønda på tur

Kl. 15:12 Gutta på løkka – Ready

Kl. 15:24 Glommaguttæne – Liggerunderlaget

 

Kl. 15:36 Horten Cowboys – Gutta på løkka

Kl. 15:48 Bønda på tur – Glommaguttæne

Kl. 16:00 Ready – Liggerunderlaget

 

Kl. 16:12 Glommaguttæne – Horten Cowboys

Kl. 16:24 Liggerunderlaget – Gutta på løkka

Kl. 16:36 Bønda på tur – Ready

 

Kl. 16:48 Gutta på løkka – Glommaguttæne

Kl. 17:00 Ready – Horten Cowboys

Kl. 17:12 Liggerunderlaget – Bønda på tur

 

Kl. 17:24 Glommaguttæne – Ready

Kl. 17:36 Bønda på tur – Gutta på løkka

Kl. 17:48 Horten Cowboys – Liggerunderlaget

Sluttspillet

 Mellomspill:

MS Kl. 18:15 Nest beste 3’er – Tredje beste 3’er

Kvartfinaler:

K1 Kl. 18:30 Vinner gruppe 1 – Beste 3’er

K2 Kl. 18:45 Nr 2 gruppe 2 – Nr 2 gruppe 3

K3 Kl. 19:00 Vinner gruppe 2 – Nr 2 gruppe 1

K4 Kl. 19:15 Vinner gruppe 3 – Vinner Mellomspill

 

Semifinaler:

S1 Kl. 19:40 Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 19:55 Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl. 20:20 Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *