Kampoppsett avd. Bærum – Rykkinnhallen 09.11.19

Live resultatservice på cupdagen vil dere finne på forsiden og under resultatene! Eller trykk her!

Alle kampene blir filmet med vårt hovedkamera og vil bli lagt ut fortløpende etter hver gruppe og sent lørdag kveld under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 3 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet. (Uansett antall lag i gruppa)

Gruppe 1

Kl.08:45 – 11:15

Lag 1 Lamba

Lag 2 Etihad

Lag 3 Birdhunters FC

Lag 4 Drillo Futsal

Lag 5 Shqiptar

 

Kl. 08:45 Lamba – Etihad

Kl. 09:00 Birdhunters FC – Drillo Futsal

Kl. 09:15 Shqiptar – Lamba

Kl. 09:30 Etihad – Birdhunters FC

Kl. 09:45 Drillo Futsal – Shqiptar

Kl. 10:00 Birdhunters FC – Lamba

Kl. 10:15 Drillo Futsal – Etihad

Kl. 10:30 Shqiptar – Birdhunters FC

Kl. 10:45 Lamba – Drillo Futsal

Kl. 11:00 Etihad – Shqiptar

Gruppe 2

Kl.11:25 – 14:25

Lag 1 Godt & Blandet

Lag 2 Gullaug gang

Lag 3 Skeid g12

Lag 4 Headhunters FC

Lag 5 Hoffy

Lag 6 137 Air Force

 

Kl. 11:25 Godt & Blandet – Gullaug gang

Kl. 11:37 Skeid g12 – Headhunters FC

Kl. 11:49 Hoffy – 137 Air Force

 

Kl. 12:01 Godt & Blandet – Skeid g12

Kl. 12:13 Gullaug gang – Hoffy

Kl. 12:25 Headhunters FC – 137 Air Force

 

Kl. 12:37 Hoffy – Godt & Blandet

Kl. 12:49 137 Air Force – Skeid g12

Kl. 13:01 Gullaug gang – Headhunters FC

 

Kl. 13:13 Skeid g12 – Hoffy

Kl. 13:25 Headhunters FC – Godt & Blandet

Kl. 13:37 137 Air Force – Gullaug gang

 

Kl. 13:49 Hoffy – Headhunters FC

Kl. 14:01 Gullaug gang – Skeid g12

Kl. 14:13 Godt & Blandet – 137 Air Force

 

Gruppe 3

Kl.14:35 – 17:35

Lag 1 Gutta på Løkka

Lag 2 Liggerunderlaget

Lag 3 Knips

Lag 4 El Haam

Lag 5 Les blues

Lag 6 Oslo Futsal

 

Kl. 14:35 Gutta på Løkka – Liggerunderlaget

Kl. 14:47 Knips – El Haam

Kl. 14:59 Les blues – Oslo Futsal

 

Kl. 15:11 Gutta på Løkka – Knips

Kl. 15:23 Liggerunderlaget – Les blues

Kl. 15:35 El Haam – Oslo Futsal

 

Kl. 15:47 Les blues – Gutta på Løkka

Kl. 15:59 Oslo Futsal – Knips

Kl. 16:11 Liggerunderlaget – El Haam

 

Kl. 16:23 Knips – Les blues

Kl. 16:35 El Haam – Gutta på Løkka

Kl. 16:47 Oslo Futsal – Liggerunderlaget

 

Kl. 16:59 Les blues – El Haam

Kl. 17:11 Liggerunderlaget – Knips

Kl. 17:23 Gutta på Løkka – Oslo Futsal

Sluttspillet

 Mellomspill:

* I utregningen når det gjelder rangering av beste 3’er strykes kampene mot laget som blir nr 6 i gruppe 2 og 3, siden det er 6 lag i de gruppene, og 5 lag i gruppe 1.

* MS Kl. 17:50 Nest beste 3’er – Tredje beste 3’er

Kvartfinaler:

K1 Kl. 18:05 Vinner gruppe 1 – Beste 3’er*

K2 Kl. 18:20 Nr 2 gruppe 2 – Nr 2 gruppe 3

K3 Kl. 18:35 Vinner gruppe 2 – Nr 2 gruppe 1

K4 Kl. 18:50 Vinner gruppe 3 – Vinner Mellomspill

 

Semifinaler:

S1 Kl. 19:15 Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 19:30 Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl. 19:55 Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *