Kampoppsett avd. Drammen – Berskaughallen 02.11.19

Trykk for live resultatservice på cupdagen!

Til dere som dessverre ikke fikk plass på sesongåpningen. Fortvil ikke, vi arrangerer ny cup i Bærum – Rykkinnahllen 9. november.

 

Alle kampene blir filmet og lagt ut senest dagen etter cupen under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 4 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

Gruppe 1 – Bane 1

Kl.10:00 – 13:00

Lag 1 ERI Team

Lag 2 Unforgettable

Lag 3 Skjetten

Lag 4 Bosna Futsal

Lag 5 Drillo Futsal

Lag 6 FK Lunkapølsevann

 

Kl. 10:00 ERI Team – Unforgettable

Kl. 10:12 Skjetten – Bosna Futsal

Kl. 10:24 Drillo Futsal – FK Lunkapølsevann

 

Kl. 10:36 ERI Team – Skjetten

Kl. 10:48 Unforgettable – Drillo Futsal

Kl. 11:00 Bosna Futsal – FK Lunkapølsevann

 

Kl. 11:12 Drillo Futsal – ERI Team

Kl. 11:24 FK Lunkapølsevann – Skjetten

Kl. 11:36 Unforgettable – Bosna Futsal

 

Kl. 11:48 Skjetten – Drillo Futsal

Kl. 12:00 Bosna Futsal – ERI Team

Kl. 12:12 FK Lunkapølsevann – Unforgettable

 

Kl. 12:24 Drillo Futsal – Bosna Futsal

Kl. 12:36 Unforgettable – Skjetten

Kl. 12:48 ERI Team – FK Lunkapølsevann

 

Gruppe 2 – Bane 2

Kl.10:00 – 13:00

Lag 1 Bua Lier

Lag 2 Indolencia

Lag 3 Viken Fotballutvikling 1

Lag 4 Headhunters FC

Lag 5 Viken Fotballutvikling 2

Lag 6 FC Liggeunderlag

 

Kl. 10:00 Bua Lier – Indolencia

Kl. 10:12 Viken Fotballutvikling 1 – Headhunters FC

Kl. 10:24 Viken Fotballutvikling 2 – FC Liggeunderlag

 

Kl. 10:36 Bua Lier – Viken Fotballutvikling 1

Kl. 10:48 Indolencia – Viken Fotballutvikling 2

Kl. 11:00 Headhunters FC – FC Liggeunderlag

 

Kl. 11:12 Viken Fotballutvikling 2 – Bua Lier

Kl. 11:24 FC Liggeunderlag – Viken Fotballutvikling 1

Kl. 11:36 Indolencia – Headhunters FC

 

Kl. 11:48 Viken Fotballutvikling 1 – Viken Fotballutvikling 2

Kl. 12:00 Headhunters FC – Bua Lier

Kl. 12:12 FC Liggeunderlag – Indolencia

 

Kl. 12:24 Viken Fotballutvikling 2 – Headhunters FC

Kl. 12:36 Indolencia – Viken Fotballutvikling 1

Kl. 12:48 Bua Lier – FC Liggeunderlag

 

Gruppe 3 – Bane 1

Kl.13:15 – 16:15

Lag 1 Loco

Lag 2 Black Stars FC

Lag 3 ROJAVA

Lag 4 Pumped Up Kicks

Lag 5 Oslo Futsal

Lag 6 Glitre Energi

 

Kl. 13:15 Loco – Black Stars FC

Kl. 13:27 ROJAVA – Pumped Up Kicks

Kl. 13:39 Oslo Futsal – Glitre Energi

 

Kl. 13:51 Loco – ROJAVA

Kl. 14:03 Black Stars FC – Oslo Futsal

Kl. 14:15 Pumped Up Kicks – Glitre Energi

 

Kl. 14:27 Oslo Futsal – Loco

Kl. 14:39 Glitre Energi – ROJAVA

Kl. 14:51 Black Stars FC – Pumped Up Kicks

 

Kl. 15:03 ROJAVA – Oslo Futsal

Kl. 15:15 Pumped Up Kicks – Loco

Kl. 15:27 Glitre Energi – Black Stars FC

 

Kl. 15:39 Oslo Futsal – Pumped Up Kicks

Kl. 15:51 Black Stars FC – ROJAVA

Kl. 16:03 Loco – Glitre Energi

 

Gruppe 4 – Bane 2

Kl.13:15 – 16:15

Lag 1 Younginz

Lag 2 Kolsåskameratene

Lag 3 White Eagle Team

Lag 4 El Haam

Lag 5 FC Streetfotball

Lag 6 Foss

 

Kl. 13:15 Younginz – Kolsåskameratene

Kl. 13:27 White Eagle Team – El Haam

Kl. 13:39 FC Streetfotball – Foss

 

Kl. 13:51 Younginz – White Eagle Team

Kl. 14:03 Kolsåskameratene – FC Streetfotball

Kl. 14:15 El Haam – Foss

 

Kl. 14:27 FC Streetfotball – Younginz

Kl. 14:39 Foss – White Eagle Team

Kl. 14:51 Kolsåskameratene – El Haam

 

Kl. 15:03 White Eagle Team – FC Streetfotball

Kl. 15:15 El Haam – Younginz

Kl. 15:27 Foss – Kolsåskameratene

 

Kl. 15:39 FC Streetfotball – El Haam

Kl. 15:51 Kolsåskameratene – White Eagle Team

Kl. 16:03 Younginz – Foss

Sluttspillet

8 delsfinaler:

 

A1 Kl. 16:30 Bane 1: Vinner gruppe 1 – nr 4 gruppe 2

A2 Kl. 16:30 Bane 2: Nr 2 gruppe 4 – nr 3 gruppe 3

A3 Kl. 16:45 Bane 1: Vinner gruppe 3 – nr 4 gruppe 4

A4 Kl. 16:45 Bane 2: Nr 2 gruppe 2 – nr 3 gruppe 1

 

A5 Kl. 17:00 Bane 1: Vinner gruppe 2 – nr 4 gruppe 1

A6 Kl. 17:00 Bane 2: Nr 2 gruppe 3 – nr 3 gruppe 4

A7 Kl. 17:15 Bane 1: Vinner gruppe 4 – nr 4 gruppe 3

A8 Kl. 17:15 Bane 2: Nr 2 gruppe 1 – nr 3 gruppe 2

 

Kvartfinaler:

K1 Kl. 17:40 Bane 1: Vinner A1 – Vinner A2

K2 Kl. 17:40 Bane 2: Vinner A3 – Vinner A4

K3 Kl. 17:55 Bane 1: Vinner A5 – Vinner A6

K4 Kl. 17:55 Bane 2: Vinner A7 – Vinner A8

 

Semifinaler:

S1 Kl. 18:20 Bane 1: Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 18:20 Bane 2: Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl.18:45 Bane 1: Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finale lagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *