Kampoppsett sesongavslutning avd. Drammen 06.01.19

Live resultatservice på cupdagen vil dere finne på forsiden!

Alle kampene blir filmet og lagt ut senest dagen etter cupen under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør! 4 lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

Jenteklasse:

Jentegruppe – Bane 1

Kl.09.45 – 12.05

Lag 1 EIK IF Tønsberg 1

Lag 2 EIK IF Tønsberg 2

Lag 3 Åssiden Damer 1

Lag 4 Åssiden Damer 2

Lag 5 Linje 81

 

Kl. 09.45 EIK IF Tønsberg 1 – EIK IF Tønsberg 2

Kl. 09.45 Åssiden Damer 1 – Åssiden Damer 2 (Denne kampen går på bane 2)

Kl. 10.10 Linje 81 – EIK IF Tønsberg 1

Kl. 10.10 EIK IF Tønsberg 2 – Åssiden Damer 1 (Denne kampen går på bane 2)

Kl. 10.35 Åssiden Damer 2 – Linje 81

Kl. 10.50 Åssiden Damer 1 – EIK IF Tønsberg 1

Kl. 11.05 Åssiden Damer 2 – EIK IF Tønsberg 2

Kl. 11.20 Linje 81 – Åssiden Damer 1

Kl. 11.35 EIK IF Tønsberg 1 – Åssiden Damer 2

Kl. 11.50 EIK IF Tønsberg 2 – Linje 81

 

Semifinaler:

S1 Kl. 12.15 Bane 1: Nr 1 – Nr 4

S2 Kl. 12.30 Bane 1: Nr 2 – Nr 3

 

Finale:

Kl.12.55 Bane 1: Vinner S1 – Vinner S2

Premieutdeling jenteklassen rett etter ferdigspilt finale.

Det kåres også følgende priser i kvinneklassen:

  • Beste kvinnelige spiller
  • Cupens kvinnelige profil
  • Cupens beste mål – kvinneklassen

 

Herreklasse:

Merk! 4 lag går videre til sluttspillet, men de 3 gruppevinnerne + beste 2’er går direkte til kvartfinale! De resterende spiller mellomspill/8-delsfinaler.

Gruppe 1 – Bane 2

Kl.10.30 – 13.30

Lag 1 Black Stars FC

Lag 2 Gale Gutta

Lag 3 Afshar

Lag 4 Shindand City (tidligere Borgen 1388)

Lag 5 Team Røten

Lag 6 Dream Qrew

 

Kl. 10.30 Black Stars FC – Gale Gutta

Kl. 10.42 Afshar – Shindand City

Kl. 10.54 Team Røten – Dream Qrew

 

Kl. 11.06 Black Stars FC – Afshar

Kl. 11.18 Gale Gutta – Team Røten

Kl. 11.30 Shindand City – Dream Qrew

 

Kl. 11.42 Team Røten – Black Stars FC

Kl. 11.54 Dream Qrew – Afshar

Kl. 12.06 Gale Gutta – Shindand City

 

Kl. 12.18 Afshar – Team Røten

Kl. 12.30 Shindand City – Black Stars FC

Kl. 12.42 Dream Qrew – Gale Gutta

 

Kl. 12.54 Team Røten – Shindand City

Kl. 13.06 Gale Gutta – Afshar

Kl. 13.18 Black Stars FC – Dream Qrew

 

Gruppe 2 – Bane 1

Kl.13.50 – 16.20

Lag 1 Underlaget

Lag 2 X

Lag 3 The Process

Lag 4 Drillo Futsal

Lag 5 Bosna Futsal

 

Kl. 13.50 Underlaget – X

Kl. 14.05 The Process – Drillo Futsal

Kl. 14.20 Bosna Futsal – Underlaget

Kl. 14.35 X – The Process

Kl. 14.50 Drillo Futsal – Bosna Futsal

Kl. 15.05 The Process – Underlaget

Kl. 15.20 Drillo Futsal – X

Kl. 15.35 Bosna Futsal – The Process

Kl. 15.50 Underlaget – Drillo Futsal

Kl. 16.05 X – Bosna Futsal

 

Gruppe 3 – Bane 2

Kl.13.50 – 16.20

Lag 1 Action Boys

Lag 2 Team Puma

Lag 3 Lenin Army

Lag 4 Grusomme Gabriel

Lag 5 Ozzey’s Disipler

 

Kl. 13.50 Action Boys – Team Puma

Kl. 14.05 Lenin Army – Grusomme Gabriel

Kl. 14.20 Ozzey’s Disipler – Action Boys

Kl. 14.35 Team Puma – Lenin Army

Kl. 14.50 Grusomme Gabriel – Ozzey’s Disipler

Kl. 15.05 Lenin Army – Action Boys

Kl. 15.20 Grusomme Gabriel – Team Puma

Kl. 15.35 Ozzey’s Disipler – Lenin Army

Kl. 15.50 Action Boys – Grusomme Gabriel

Kl. 16.05 Team Puma – Ozzey’s Disipler

 

Sluttspillet:

Merk! I utregningen av beste 2’er, 3’er og 4’er strykes kampen mot laget som blir nr 6 i gruppe 1, siden den gruppen inneholder 6 lag mens de andre to gruppene – 5 lag.

Mellomspill:

MS 1 Kl. 16.45 Bane 1: Tredje beste 2’er – Nest beste 4’er

MS 2 Kl. 16.45 Bane 2: Beste 3’er – Beste 4’er

MS 3 Kl. 17.00 Bane 1: Nest beste 3’er – Tredje beste 3’er

MS 4 Kl. 17.00 Bane 2: Nest beste 2’er – Tredje beste 4’er

 

Kvartfinaler:

K1 Kl. 17.20 Bane 1: Vinner gruppe 1 – Vinner MS 1

K2 Kl. 17.20 Bane 2: Vinner gruppe 2 – Vinner MS 2

K3 Kl. 17.35 Bane 1: Vinner gruppe 3 – Vinner MS 3

K4 Kl. 17.35 Bane 2: Beste 2’er  – Vinner MS 4

 

Semifinaler:

S1 Kl. 18.00 Bane 1: Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 18.00 Bane 2: Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl.18.25 Bane 2: Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finale lagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

Det kåres følgende priser:

– Sesongens beste spiller 18/19

  • Beste spiller
  • Beste kvinnelige spiller
  • Cupens kvinnelige profil
  • Cupens profil
  • Beste keeper
  • Beste mål – herreklassen
  • Beste mål – kvinneklassen
  • Fair-play prisen (lagpris)
0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *