Kampoppsett avd. Oslo – Bjørnholthallen 30.12.18

Live resultatservice på cupdagen vil dere finne på forsiden!

Spillerliste og garderobeoversikt finner dere rett innenfor døra når dere ankommer hallen!

Det blir filmet på to av tre baner og kampene blir lagt ut senest dagen etter cupen under resultatsiden til cupen, og delt på våre facebooksider. Alle kampene i sluttspillet vil bli filmet.

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

I ungdomsklassen går to lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

I herreklassen går fire lag videre fra hver gruppe til sluttspillet.

Ungdomsklassen – 12-15 år:

Gruppe 1 – Bane 1

Kl.08.00 – 10.40

Lag 1 Fortuna Stars g.05 gul

Lag 2 Fløte (Jentelag)

Lag 3 Gulost FC

Lag 4 Random Rovers

 

Kl. 08.00 Fortuna Stars g.05 gul – Fløte

Kl. 08.12 Gulost FC – Random Rovers

Kl. 08.27 Fortuna Stars g.05 gul – Gulost FC

Kl. 08.39 Fløte – Random Rovers

Kl. 08.54 Random Rovers – Fortuna Stars g.05 gul

Kl. 09.06 Fløte – Gulost FC

 

Kl. 09.21 Fløte – Fortuna Stars g.05 gul

Kl. 09.33 Random Rovers – Gulost FC

Kl. 09.48 Gulost FC – Fortuna Stars g.05 gul

Kl. 10.00 Random Rovers – Fløte

Kl. 10.15 Fortuna Stars g.05 gul – Random Rovers

Kl. 10.27 Gulost FC – Fløte

 

Gruppe 2 – Bane 2

Kl.08.00 – 10.40

Lag 1 FC Street

Lag 2 Black VIF

Lag 3 Fortuna Stars g.05 blå

Lag 4 Team Paredes

 

Kl. 08.00 FC Street – Black VIF

Kl. 08.12 Fortuna Stars g.05 blå – Team Paredes

Kl. 08.27 FC Street – Fortuna Stars g.05 blå

Kl. 08.39 Black VIF – Team Paredes

Kl. 08.54 Team Paredes – FC Street

Kl. 09.06 Black VIF – Fortuna Stars g.05 blå

 

Kl. 09.21 Black VIF – FC Street

Kl. 09.33 Team Paredes – Fortuna Stars g.05 blå

Kl. 09.48 Fortuna Stars g.05 blå – FC Street

Kl. 10.00 Team Paredes – Black VIF

Kl. 10.15 FC Street – Team Paredes

Kl. 10.27 Fortuna Stars g.05 blå – Black VIF

 

Semifinaler:

S1 Kl. 11.00 Bane 1: Vinner gruppe 1 – Nr 2 gruppe 2

S2 Kl. 11.00 Bane 2: Vinner gruppe 2 – Nr 2 gruppe 1

Finale:

Kl.11.25 Bane 2: Vinner S1 – Vinner S2

Premieutdeling ungdomsklassen, rett etter ferdigspilt finale. Vi kårer cupens beste unge spiller. Andre priser som gjelder begge klassene som f.eks cupens bese mål blir ikke utdelt før etter at herreklassen er ferdigspilt.

Herreklassen:

Gruppe 1 – Bane 3

Kl.09.15 – 12.15

Lag 1 Bjørnholt

Lag 2 Sompmyra oldboys 3

Lag 3 Headhunters FC

Lag 4 Hambørgjær FK

Lag 5 Mama Africa

Lag 6 Lek og moro

 

Kl. 09.15 Bjørnholt – Sompmyra oldboys 3

Kl. 09.27 Headhunters FC – Hambørgjær FK

Kl. 09.39 Mama Africa – Lek og moro

 

Kl. 09.51 Bjørnholt – Headhunters FC

Kl. 10.03 Sompmyra oldboys 3 – Mama Africa

Kl. 10.15 Hambørgjær FK – Lek og moro

 

Kl. 10.27 Mama Africa – Bjørnholt

Kl. 10.39 Lek og moro – Headhunters FC

Kl. 10.51 Sompmyra oldboys 3 – Hambørgjær FK

 

Kl. 11.03 Headhunters FC – Mama Africa

Kl. 11.15 Hambørgjær FK – Bjørnholt

Kl. 11.27 Lek og moro – Sompmyra oldboys 3

 

Kl. 11.39 Mama Africa – Hambørgjær FK

Kl. 11.51 Sompmyra oldboys 3 – Headhunters FC

Kl. 12.03 Bjørnholt – Lek og moro

 

Gruppe 2 – Bane 1

Kl.12.45 – 15.45

Lag 1 FK Smestad

Lag 2 Blærum IF

Lag 3 Akershus Stjerner

Lag 4 Mourinho´s disipler

Lag 5 Store Hoder FC

Lag 6 Brun Standard Futsal

 

Kl. 12.45 FK Smestad – Blærum IF

Kl. 12.57 Akershus Stjerner – Mourinho´s disipler

Kl. 13.09 Store Hoder FC – Brun Standard Futsal

 

Kl. 13.21 FK Smestad – Akershus Stjerner

Kl. 13.33 Blærum IF – Store Hoder FC

Kl. 13.45 Mourinho´s disipler – Brun Standard Futsal

 

Kl. 13.57 Store Hoder FC – FK Smestad

Kl. 14.09 Brun Standard Futsal – Akershus Stjerner

Kl. 14.21 Blærum IF – Mourinho´s disipler

 

Kl. 14.33 Akershus Stjerner – Store Hoder FC

Kl. 14.45 Mourinho´s disipler – FK Smestad

Kl. 14.57 Brun Standard Futsal – Blærum IF

 

Kl. 15.09 Store Hoder FC – Mourinho´s disipler

Kl. 15.21 Blærum IF – Akershus Stjerner

Kl. 15.33 FK Smestad – Brun Standard Futsal

 

Gruppe 3 – Bane 2

Kl.12.45 – 15.45

Lag 1 GT XL

Lag 2 MIX FK

Lag 3 NFA

Lag 4 Hvite Gutter

Lag 5 JegtarSone

Lag 6 Elverum kebab og pizza

 

Kl. 12.45 GT XL – MIX FK

Kl. 12.57 NFA – Hvite Gutter

Kl. 13.09 JegtarSone – Elverum kebab og pizza

 

Kl. 13.21 GT XL – NFA

Kl. 13.33 MIX FK – JegtarSone

Kl. 13.45 Hvite Gutter – Elverum kebab og pizza

 

Kl. 13.57 JegtarSone – GT XL

Kl. 14.09 Elverum kebab og pizza – NFA

Kl. 14.21 MIX FK – Hvite Gutter

 

Kl. 14.33 NFA – JegtarSone

Kl. 14.45 Hvite Gutter – GT XL

Kl. 14.57 Elverum kebab og pizza – MIX FK

 

Kl. 15.09 JegtarSone – Hvite Gutter

Kl. 15.21 MIX FK – NFA

Kl. 15.33 GT XL – Elverum kebab og pizza

 

Gruppe 4 – Bane 3

Kl.12.45 – 15.45

Lag 1 Lamba

Lag 2 Boysterz

Lag 3 Youngginz

Lag 4 FC Nillo

Lag 5 Hadebra FC

Lag 6 Cheeseburger

 

Kl. 12.45 Lamba – Boysterz

Kl. 12.57 Youngginz – FC Nillo

Kl. 13.09 Hadebra FC – Cheeseburger

 

Kl. 13.21 Lamba – Youngginz

Kl. 13.33 Boysterz – Hadebra FC

Kl. 13.45 FC Nillo – Cheeseburger

 

Kl. 13.57 Hadebra FC – Lamba

Kl. 14.09 Cheeseburger – Youngginz

Kl. 14.21 Boysterz – FC Nillo

 

Kl. 14.33 Youngginz – Hadebra FC

Kl. 14.45 FC Nillo – Lamba

Kl. 14.57 Cheeseburger – Boysterz

 

Kl. 15.09 Hadebra FC – FC Nillo

Kl. 15.21 Boysterz – Youngginz

Kl. 15.33 Lamba – Cheeseburger

 

Sluttspillet

8 delsfinaler:

 

A1 Kl. 16.05 Bane 1: Vinner gruppe 1 – nr 4 gruppe 2

A2 Kl. 16.05 Bane 2: Nr 2 gruppe 4 – nr 3 gruppe 3

A3 Kl. 16.20 Bane 1: Vinner gruppe 3 – nr 4 gruppe 4

A4 Kl. 16.20 Bane 2: Nr 2 gruppe 2 – nr 3 gruppe 1

 

A5 Kl. 16.35 Bane 1: Vinner gruppe 2 – nr 4 gruppe 1

A6 Kl. 16.35 Bane 2: Nr 2 gruppe 3 – nr 3 gruppe 4

A7 Kl. 16.50 Bane 1: Vinner gruppe 4 – nr 4 gruppe 3

A8 Kl. 16.50 Bane 2: Nr 2 gruppe 1 – nr 3 gruppe 2

 

Kvartfinaler:

K1 Kl. 17.15 Bane 1: Vinner A1 – Vinner A2

K2 Kl. 17.15 Bane 2: Vinner A3 – Vinner A4

K3 Kl. 17.30 Bane 1: Vinner A5 – Vinner A6

K4 Kl. 17.30 Bane 2: Vinner A7 – Vinner A8

 

Semifinaler:

S1 Kl. 17.55 Bane 1: Vinner K1 – Vinner K2

S2 Kl. 17.55 Bane 2: Vinner K3 – Vinner K4

 

Finale:

Kl.18.20 Bane 2: Vinner S1 – Vinner S2

 

Premieutdeling herreklassen, rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finale lagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

 

Det kåres følgende priser:

Beste spiller

Cupens beste unge spiller (Kun for ungdomsklassen)

Beste kvinnelige spiller

Cupens profil

Beste keeper

Beste mål

Fair-play prisen (lagpris)

4 replies

Trackbacks & Pingbacks

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *