[ms_tabs style=»simple justified» title_color=»#1e73be» class=»» id=»»]
[ms_tab title=’Gruppe 1′ icon=’icon-basic-cup’]
Lag 1: El haam
Lag 2: FC Kuchi
Lag 3: Khan FC
Lag 4: Nordre Sande City
Lag 5: Black and White

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1El Haam44001751212
243018449
3Black and White410359-43
4Khan FC4103813-53
5Nordre Sande City4103310-73

Gruppe 1 - Bane 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-01-03 10:00:003. januar , 2016El Haam3 - 2FC Kuchi 10:00:0010:00
2016-01-03 10:15:003. januar , 2016Khan FC3 - 2Nordre Sande City 10:15:0010:15
2016-01-03 10:30:003. januar , 2016Black and White1 - 4El Haam 10:30:0010:30
2016-01-03 10:45:003. januar , 2016FC Kuchi2 - 1Khan FC 10:45:0010:45
2016-01-03 11:00:003. januar , 2016Nordre Sande City1 - 0Black and White 11:00:0011:00
2016-01-03 11:15:003. januar , 2016Khan FC2 - 5El Haam 11:15:0011:15
2016-01-03 11:30:003. januar , 2016Nordre Sande City0 - 2FC Kuchi 11:30:0011:30
2016-01-03 11:45:003. januar , 2016Black and White4 - 2Khan FC 11:45:0011:45
2016-01-03 12:00:003. januar , 2016El Haam5 - 0Nordre Sande City 12:00:0012:00
2016-01-03 12:15:003. januar , 2016FC Kuchi2 - 0Black and White 12:15:0012:15

 

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!
4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale![/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 2′ icon=’icon-basic-cup’]
Lag 1: Holy shit – Diskvalifisert (*Bruk av uberettiget spiller)
Lag 2: Spellågå
Lag 3: Black Mambas
Lag 4: Puma Galacticos FC
Lag 5: Barca for faen

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Black Mambas4310115610
2Puma Galacticos FC422011568
3Barca for faen421113767
4Spellågå4103612-63
5Holy shit4004012-120

Gruppe 2 - Bane 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-01-03 10:00:003. januar , 2016Holy shit0 - 3Spellågå 10:00:0010:00
2016-01-03 10:15:003. januar , 2016Black Mambas2 - 2Puma Galacticos FC 10:15:0010:15
2016-01-03 10:30:003. januar , 2016Barca for faen3 - 0Holy shit 10:30:0010:30
2016-01-03 10:45:003. januar , 2016Spellågå1 - 2Black Mambas 10:45:0010:45
2016-01-03 11:00:003. januar , 2016Puma Galacticos FC2 - 2Barca for faen 11:00:0011:00
2016-01-03 11:15:003. januar , 2016Black Mambas3 - 0Holy shit 11:15:0011:15
2016-01-03 11:30:003. januar , 2016Puma Galacticos FC4 - 1Spellågå 11:30:0011:30
2016-01-03 11:45:003. januar , 2016Barca for faen2 - 4Black Mambas 11:45:0011:45
2016-01-03 12:00:003. januar , 2016Holy shit0 - 3Puma Galacticos FC 12:00:0012:00
2016-01-03 12:15:003. januar , 2016Spellågå1 - 6Barca for faen 12:15:0012:15

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!
4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale!

[/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 3′ icon=’icon-basic-cup’]
Lag 1: Åsa Futsal og Protese
Lag 2: De 9 legendene
Lag 3: Pølsebua FK
Lag 4: Tanken Warriors
Lag 5: Monsterfabrikken junior

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Åsa Futsal og Protese44001831512
2Monsterfabrikken junior430111659
3De 9 legendene42026516
4Pølsebua FK410389-13
5Tangen Warriors4004020-200

Gruppe 3 - Bane 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-01-03 12:45:003. januar , 2016Åsa Futsal og Protese3 - 0De 9 legendene 12:45:0012:45
2016-01-03 13:00:003. januar , 2016Pølsebua FK5 - 0Tangen Warriors 13:00:0013:00
2016-01-03 13:15:003. januar , 2016Monsterfabrikken junior1 - 5Åsa Futsal og Protese 13:15:0013:15
2016-01-03 13:30:003. januar , 2016De 9 legendene3 - 0Pølsebua FK 13:30:0013:30
2016-01-03 13:45:003. januar , 2016Tangen Warriors0 - 6Monsterfabrikken junior 13:45:0013:45
2016-01-03 14:00:003. januar , 2016Pølsebua FK2 - 4Åsa Futsal og Protese 14:00:0014:00
2016-01-03 14:15:003. januar , 2016Tangen Warriors0 - 3De 9 legendene 14:15:0014:15
2016-01-03 14:30:003. januar , 2016Monsterfabrikken junior2 - 1Pølsebua FK 14:30:0014:30
2016-01-03 14:45:003. januar , 2016Åsa Futsal og Protese6 - 0Tangen Warriors 14:45:0014:45
2016-01-03 15:00:003. januar , 2016De 9 legendene0 - 2Monsterfabrikken junior 15:00:0015:00

 

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!
4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale![/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 4′ icon=’icon-basic-cup’]
Lag 1: Benkevarmerne
Lag 2: Hasan’s Testament
Lag 3: Sischo FC
Lag 4: FC Tank
Lag 5: Bakrom

Tabell - Gruppe 4

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Sischo FC4400102812
2Benkevarmerne430113589
3Bakrom420213676
4FC Tank4103517-123
5Hasan’s Testament4004516-110

Gruppe 4 - Bane 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-01-03 12:45:003. januar , 2016Benkevarmerne3 - 0Hasan’s Testament 12:45:0012:45
2016-01-03 13:00:003. januar , 2016Sischo FC3 - 0FC Tank 13:00:0013:00
2016-01-03 13:15:003. januar , 2016Bakrom2 - 3Benkevarmerne 13:15:0013:15
2016-01-03 13:30:003. januar , 2016Hasan’s Testament1 - 3Sischo FC 13:30:0013:30
2016-01-03 13:45:003. januar , 2016FC Tank0 - 5Bakrom 13:45:0013:45
2016-01-03 14:00:003. januar , 2016Sischo FC2 - 1Benkevarmerne 14:00:0014:00
2016-01-03 14:15:003. januar , 2016FC Tank4 - 3Hasan’s Testament 14:15:0014:15
2016-01-03 14:30:003. januar , 2016Bakrom0 - 2Sischo FC 14:30:0014:30
2016-01-03 14:45:003. januar , 2016Benkevarmerne6 - 1FC Tank 14:45:0014:45
2016-01-03 15:00:003. januar , 2016Hasan’s Testament1 - 6Bakrom 15:00:0015:00

 

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!
4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale![/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 5′ icon=’icon-basic-cup’]
Lag 1: BanterBoysFC
Lag 2: Høvik Real Madrid
Lag 3: BiH United
Lag 4: Future Generation
Lag 5: Headhunters FC

Tabell - Gruppe 5

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Future Generation4301237169
2BiH United4301183159
34301206149
4Banter Boys FC4103723-163
5Høvik Real Madrid4004029-290

Gruppe 5 - Bane 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-01-03 15:30:003. januar , 2016Banter Boys FC5 - 0Høvik Real Madrid 15:30:0015:30
2016-01-03 15:45:003. januar , 2016BiH United3 - 1Future Generation 15:45:0015:45
2016-01-03 16:00:003. januar , 2016Headhunters FC2 - 1Banter Boys FC 16:00:0016:00
2016-01-03 16:15:003. januar , 2016Høvik Real Madrid0 - 6BiH United 16:15:0016:15
2016-01-03 16:30:003. januar , 2016Future Generation4 - 3Headhunters FC 16:30:0016:30
2016-01-03 16:45:003. januar , 2016BiH United8 - 0Banter Boys FC 16:45:0016:45
2016-01-03 17:00:003. januar , 2016Future Generation5 - 0Høvik Real Madrid 17:00:0017:00
2016-01-03 17:15:003. januar , 2016Headhunters FC2 - 1BiH United 17:15:0017:15
2016-01-03 17:30:003. januar , 2016Banter Boys FC1 - 13Future Generation 17:30:0017:30
2016-01-03 17:45:003. januar , 2016Høvik Real Madrid0 - 13Headhunters FC 17:45:0017:45

 

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!
4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale![/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 6′ icon=’icon-basic-cup’]
Lag 1: Bruvoll grønn
Lag 2: Real Avenir
Lag 3: Nutmeg United
Lag 4: Pareli
Lag 5: Buskerud Elite

Tabell - Gruppe 6

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Nutmeg United44002041612
2Real Avenir421110647
3Bruvoll Grønn421168-27
4Pareli4103511-63
5Buskerud Elite4004618-120

Gruppe 6 - Bane 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-01-03 15:30:003. januar , 2016Bruvoll Grønn0 - 0Real Avenir 15:30:0015:30
2016-01-03 15:45:003. januar , 2016Nutmeg United4 - 1Pareli 15:45:0015:45
2016-01-03 16:00:003. januar , 2016Buskerud Elite2 - 3Bruvoll Grønn 16:00:0016:00
2016-01-03 16:15:003. januar , 2016Real Avenir1 - 2Nutmeg United 16:15:0016:15
2016-01-03 16:30:003. januar , 2016Pareli2 - 0Buskerud Elite 16:30:0016:30
2016-01-03 16:45:003. januar , 2016Nutmeg United6 - 0Bruvoll Grønn 16:45:0016:45
2016-01-03 17:00:003. januar , 2016Pareli2 - 4Real Avenir 17:00:0017:00
2016-01-03 17:15:003. januar , 2016Buskerud Elite2 - 8Nutmeg United 17:15:0017:15
2016-01-03 17:30:003. januar , 2016Bruvoll Grønn3 - 0Pareli 17:30:0017:30
2016-01-03 17:45:003. januar , 2016Real Avenir5 - 2Buskerud Elite 17:45:0017:45

 

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!
4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale![/ms_tab]

[ms_tab title=’Sluttspill’ icon=’icon-basic-cup’]

Rangering av gruppevinnere:

1. Nutmeg United – 12 poeng – Målforskjell: 20-4 + 16

2. Åsa Futsal og Protese – 12 poeng – Målforskjell: 18-3 + 15

3. El haam – 12 poeng – Målforskjell: 17-5  +12

4. Sischo FC – 12 poeng – Målforskjell: 10-2  +8

———————————————————————–

5. Black Mambas – 10 poeng – Målforskjell: 11-5  +6

6. Future Generation – 9 poeng – Målforskjell: 23-7  +16

 

Rangering av gruppetoere

1. BiH United – 9 poeng – Målforskjell: 18-3 + 15

2. Benkevarmerne – 9 poeng – Målforskjell: 13-5  +8

3. Monsterfabrikken junior – 9 poeng – Målforskjell: 11-6 +5

4. FC Kuchi – 9 poeng – Målforskjell: 8-4  +4

5. Puma Galacticos FC – 8 poeng – Målforskjell: 11-5 + 6

6. Real Avenir – 7 poeng – Målforskjell: 10-6 + 4

Sluttspill

DatoHjemResultaterBorteTidGround
2016-01-03 18:20:003. januar , 2016Benkevarmerne1 - 4Monsterfabrikken junior 18:20:0018:20M1 - Bane 1
2016-01-03 18:20:003. januar , 2016Black Mambas3 - 1Real Avenir 18:20:0018:20M2 - Bane 2
2016-01-03 18:35:003. januar , 2016Future Generation2 - 1Puma Galacticos FC 18:35:0018:35M3 - Bane 1
2016-01-03 18:35:003. januar , 2016BiH United8 - 7FC Kuchi 18:35:0018:35M4 - Bane 2
2016-01-03 18:50:003. januar , 2016Nutmeg United4 - 1Monsterfabrikken junior 18:50:0018:50K1 - Bane 1
2016-01-03 18:50:003. januar , 2016Sischo FC1 - 2Black Mambas 18:50:0018:50K2 - Bane 2
2016-01-03 19:05:003. januar , 2016El Haam5 - 1Future Generation 19:05:0019:05K3 - Bane 1
2016-01-03 19:05:003. januar , 2016Åsa Futsal og Protese3 - 4BiH United 19:05:0019:05K4 - Bane 2
2016-01-03 19:30:273. januar , 2016Nutmeg United1 - 0Black Mambas 19:30:2719:30S1 - Bane 1
2016-01-03 19:30:593. januar , 2016El Haam4 - 1BiH United 19:30:5919:30S2 - Bane 2

Finale

6 - 1
Finale - Bane 1

Nutmeg United vs El haam

[/ms_tab][/ms_tabs]