Resultater – Berskaughallen – 19. desember 2015

 

2 lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

For rangering av gruppevinnere og gruppetoere, se mellom gruppespill og sluttspill.

4 beste gruppevinnerne direkte til kvartfinale!

Gruppe 1 – Bane 1

Kl.10.00 – 12.30

Lag 1 Åsa Futsal og protese

Lag 2 Bosna United  Gruppevinner

Lag 3 Mammatralle FK

Lag 4 El haam  Nr 2

Lag 5 Brun Standard Futsal

 

Kl. 10.00 Åsa Futsal og protese – Bosna United 1-6

Kl. 10.15 Mammatralle FK – El haam 2-4

Kl. 10.30 Brun Standard Futsal – Åsa Futsal og protese 1-1

Kl. 10.45 Bosna United – Mammatralle FK 8-3

Kl. 11.00 El haam – Brun Standard Futsal 5-1

Kl. 11.15 Mammatralle FK – Åsa Futsal og protese 1-4

Kl. 11.30 El haam – Bosna United 1-3

Kl. 11.45 Brun Standard Futsal – Mammatralle FK 2-0

Kl. 12.00 Åsa Futsal og protese – El haam 1-5

Kl. 12.15 Bosna United – Brun Standard Futsal 6-0

 

Gruppe 2 – Bane 2

Kl.10.00 – 12.30

Lag 1 03 allstars

Lag 2 EK hooden

Lag 3 SFK  Nr 2

Lag 4 Bakrom  Gruppevinner

Lag 5 Trimius

 

Kl. 10.00 03 allstars – EK hooden 0-2

Kl. 10.15 SFK – Bakrom 0-1

Kl. 10.30 Trimius  – 03 allstars 0-0

Kl. 10.45 EK hooden – SFK 0-4

Kl. 11.00 Bakrom – Trimius 0-1

Kl. 11.15 SFK – 03 allstars 2-2

Kl. 11.30 Bakrom – EK hooden 3-0

Kl. 11.45 Trimius – SFK 0-2

Kl. 12.00 03 allstars – Bakrom 1-2

Kl. 12.15 Ek hooden – Trimius 3-0

 

Gruppe 3 – Bane 1

Kl.12.45 – 15.15

Lag 1 Stordammen FK

Lag 2 SIF FFU

Lag 3 Hasan’s Disipler

Lag 4 Stoppen City  Nr 2

Lag 5 Idrettsgleden  Gruppevinner

 

Kl. 12.45 Stordammen FK – SIF FFU 6-0

Kl. 13.00 Hasan’s Disipler – Stoppen City 1-1

Kl. 13.15 Idrettsgleden – Stordammen FK 2-0

Kl. 13.30 SIF FFU – Hasan’s Disipler 0-3

Kl. 13.45 Stoppen City – Idrettsgleden 0-2

Kl. 14.00 Hasan’s Disipler – Stordammen FK 1-0

Kl. 14.15 Stoppen City – SIF FFU 7-1

Kl. 14.30 Idrettsgleden – Hasan’s Disipler 2-0

Kl. 14.45 Stordammen FK – Stoppen City 1-2

Kl. 15.00 SIF FFU – Idrettsgleden 0-6

 

Gruppe 4 – Bane 2

Kl.12.45 – 15.15 

Lag 1 Los Blanco Azules

Lag 2 TIKI TAKA  Gruppevinner

Lag 3 Pareli  Nr 2

Lag 4 Mjøndalen-gutta

Lag 5 Stoppen United

 

Kl. 12.45 Los Blanco Azules – TIKI TAKA 1-2

Kl. 13.00 Pareli – Mjøndalen-gutta 3-1

Kl. 13.15 Stoppen United – Los Blanco Azules 1-2

Kl. 13.30 TIKI TAKA – Pareli 1-0

Kl. 13.45 Mjøndalen-gutta – Stoppen United 3-1

Kl. 14.00 Pareli – Los Blanco Azules 2-1

Kl. 14.15 Mjøndalen-gutta – TIKI TAKA 1-5

Kl. 14.30 Stoppen United – Pareli 0-3

Kl. 14.45 Los Blanco Azules – Mjøndalen-gutta 5-2

Kl. 15.00 TIKI TAKA – Stoppen United 3-2

 

Gruppe 5 – Bane 1

Kl.15.30 – 18.00 

Lag 1 Nordre Sande City

Lag 2 Tangen Warriors

Lag 3 Sischo Fc  Gruppevinner

Lag 4 Spellågå

Lag 5 Puma Galacticos FC  Nr 2

 

Kl. 15.30 Nordre Sande City – Tangen Warriors 3-0

Kl. 15.45 Sischo Fc – Spellågå 1-0

Kl. 16.00 Puma Galacticos FC – Nordre Sande City 1-0

Kl. 16.15 Tangen Warriors – Sischo Fc 0-6

Kl. 16.30 Spellågå – Puma Galacticos FC 0-1

Kl. 16.45 Sischo Fc – Nordre Sande City 2-1

Kl. 17.00 Spellågå – Tangen Warriors 4-1

Kl. 17.15 Puma Galacticos FC – Sischo Fc 0-2

Kl. 17.30 Nordre Sande City – Spellågå 2-1

Kl. 17.45 Tangen Warriors – Puma Galacticos FC 0-3

 

Gruppe 6 – Bane 2

Kl.15.30 – 18.00

Lag 1 Underlaget

Lag 2 Gutta fra Høvik

Lag 3 Black Mambas  Nr 2

Lag 4 Balkan og de fjerne slektningene

Lag 5 BiH United  Gruppevinner

 

Kl. 15.30 Underlaget – Gutta fra Høvik 4-0

Kl. 15.45 Black Mambas – Balkan og de fjerne slektningene 0-3

Kl. 16.00 BiH United – Underlaget 2-1

Kl. 16.15 Gutta fra Høvik – Black Mambas 2-4

Kl. 16.30 Balkan og de fjerne slektningene – BiH United 0-3

Kl. 16.45 Black Mambas – Underlaget 1-0

Kl. 17.00 Balkan og de fjerne slektningene – Gutta fra Høvik 4-0

Kl. 17.15 BiH United – Black Mambas 1-3

Kl. 17.30 Underlaget – Balkan og de fjerne slektningene 1-1

Kl. 17.45 Gutta fra Høvik – BiH United 1-9

 

Rangering av gruppevinnere:

1. Bosna United 12 poeng Målforskjell: 23-6  +17

2. Idrettsgleden 12 poeng Målforskjell: 12-0  +12

3. Sischo Fc 12 poeng Målforskjell: 11-1 +10

4. Tiki Taka 12 poeng Målforskjell: 11-5  +6

———————————————————————–

5. Bih United 9 poeng Målforskjell: 15-5 +10

6. Bakrom 9 poeng Målforskjell: 6-3  +3

 

Rangering av gruppetoere

1. El haam 9 poeng Målforskjell: 15-7  +8

2. Pareli 9 poeng Målforskjell: 8-3 +5

3. Puma Galacticos 9 poeng Målforskjell: 5-2 + 3

4. Black Mambas 9 poeng 5-5 +0

5. Stoppen City 7 poeng Målforskjell: 10-5 +5

6. SFK 7 poeng Målforskjell: 8-3 +5

 

Sluttspillet:

 

Mellomspill:

 

M1 Kl. 18.20 Bane 1: Pareli – Puma Galacticos FC 0-1

M2 Kl. 18.20 Bane 2: BIH United – SFK 2-2 (5-4 e. str)

M3 Kl. 18.35 Bane 1: Bakrom – Stoppen City 2-1

M4 Kl. 18.35 Bane 2: El haam – Black Mambas 8-4

 

Kvartfinaler:

 

K1 Kl. 18.50 Bane 1: Bosna United – Puma Galacticos FC 4-0

K2 Kl. 18.50 Bane 2: TIKI-TAKA – Bih United 1-0

K3 Kl. 19.05 Bane 1: Sischo Fc – Bakrom 1-0

K4 Kl. 19.05 Bane 2: Idrettsgleden – El haam 1-4

 

Semifinaler: 

 

S1 Kl. 19.30 Bane 1: Bosna United – TIKI-TAKA 3-2

S2 Kl. 19.30 Bane 2: Sischo Fc – El haam 1-5

 

Finale:

 

Kl. 19.55 Bane 1: Bosna United – El haam 1-0

Finale Norge Futsal Cup