På mobil? Hold mobilen horisontalt!

Video av alle kampene som ble filmet finner dere her!

[ms_tabs style=»simple justified» title_color=»#1e73be» class=»» id=»»]

[ms_tab title=’Ungdomsklassen’ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Ungdomsgruppa

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Tiki-taka FC77002512421
2Strømmen760122121018
3Hadebra FC75022351815
4FC Street74031410412
5Fløte7304151329
6FC Oslogutta7205917-86
7Ya Dun Know FK71061218-63
8Klemetsrud Young Boys7007751-440

Seriemester ungdomsklassen: Tiki-taka FC

Ungdomsgruppa

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 08:45:0630. desember , 2017Tiki-taka FC2 - 0Hadebra FC 08:45:0608:45
2017-12-30 08:45:2330. desember , 2017FC Oslogutta4 - 0Klemetsrud Young Boys 08:45:2308:45
2017-12-30 08:57:1930. desember , 2017Fløte2 - 1Ya Dun Know FK 08:57:1908:57
2017-12-30 08:57:5330. desember , 2017Strømmen3 - 1FC Street 08:57:5308:57
2017-12-30 09:09:1630. desember , 2017FC Oslogutta0 - 2Tiki-taka FC 09:09:1609:09
2017-12-30 09:09:2730. desember , 2017Klemetsrud Young Boys1 - 11Hadebra FC 09:09:2709:09
2017-12-30 09:21:0830. desember , 2017FC Street2 - 1Ya Dun Know FK 09:21:0809:21
2017-12-30 09:21:0930. desember , 2017Strømmen4 - 1Fløte 09:21:0909:21
2017-12-30 09:33:2730. desember , 2017Klemetsrud Young Boys0 - 10Tiki-taka FC 09:33:2709:33
2017-12-30 09:33:5930. desember , 2017Hadebra FC4 - 0FC Oslogutta 09:33:5909:33
2017-12-30 09:45:1430. desember , 2017FC Street2 - 0Fløte 09:45:1409:45
2017-12-30 09:45:3330. desember , 2017Ya Dun Know FK2 - 4Strømmen 09:45:3309:45
2017-12-30 10:00:3630. desember , 2017Tiki-taka FC2 - 0Fløte 10:00:3610:00
2017-12-30 10:00:3630. desember , 2017FC Oslogutta1 - 3Strømmen 10:00:3610:00
2017-12-30 10:12:0330. desember , 2017Hadebra FC1 - 0Ya Dun Know FK 10:12:0310:12
2017-12-30 10:12:1130. desember , 2017Klemetsrud Young Boys1 - 5FC Street 10:12:1110:12
2017-12-30 10:24:1330. desember , 2017Fløte2 - 0FC Oslogutta 10:24:1310:24
2017-12-30 10:24:3630. desember , 2017Tiki-taka FC2 - 1Strømmen 10:24:3610:24
2017-12-30 10:36:2230. desember , 2017Hadebra FC2 - 0FC Street 10:36:2210:36
2017-12-30 10:36:3330. desember , 2017Ya Dun Know FK6 - 1Klemetsrud Young Boys 10:36:3310:36
2017-12-30 10:52:2330. desember , 2017Strømmen5 - 4Klemetsrud Young Boys 10:52:2310:52
2017-12-30 10:52:5230. desember , 2017Hadebra FC4 - 0Fløte 10:52:5210:52
2017-12-30 11:04:0130. desember , 2017Ya Dun Know FK0 - 4Tiki-taka FC 11:04:0111:04
2017-12-30 11:04:1830. desember , 2017FC Street4 - 0FC Oslogutta 11:04:1811:04
2017-12-30 11:16:2730. desember , 2017Fløte10 - 0Klemetsrud Young Boys 11:16:2711:16
2017-12-30 11:16:5430. desember , 2017Strømmen2 - 1Hadebra FC 11:16:5411:16
2017-12-30 11:28:2230. desember , 2017FC Oslogutta4 - 2Ya Dun Know FK 11:28:2211:28
2017-12-30 11:28:4430. desember , 2017Tiki-taka FC3 - 0FC Street 11:28:4411:28

6 lag videre fra ungdomsgruppa. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]

[ms_tab title=’Sluttspill ungdomsklassen’ icon=’icon-basic-cup’]

Mellomspill:

MS 1 Kl.11.55 Bane 1: FC Street – Fløte 2-1

MS 2 Kl.11.55 Bane 2: Hadebra FC – FC Oslogutta 4-2

Vinner

Hadebra FC

Semifinaler Finale
Tiki-taka FC 
30. desember , 2017
4-1
Tiki-taka FC
30. desember , 2017
0-1
FC Street
 
Strømmen
30. desember , 2017
2-5
Hadebra FC
 
Hadebra FC
Semifinaler Finale Semifinaler
Tiki-taka FC Strømmen
30. desember , 2017
4-1
Tiki-taka FC
30. desember , 2017
2-5
30. desember , 2017
0-1
Hadebra FC
FC Street Hadebra FC

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

[/ms_tab]

[ms_tab title=’Gruppe 1′ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1B-boys4310125710
2Vatos Locos420212846
3Gutta FC412168-25
4Young Grindis411259-44
5Drillo Futsal402238-52

Gruppe 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 13:45:5230. desember , 2017B-boys3 - 2Vatos Locos 13:45:5213:45
2017-12-30 14:00:4430. desember , 2017Drillo Futsal1 - 1Gutta FC 14:00:4414:00
2017-12-30 14:15:4530. desember , 2017Young Grindis1 - 4B-boys 14:15:4514:15
2017-12-30 14:30:2130. desember , 2017Vatos Locos3 - 0Drillo Futsal 14:30:2114:30
2017-12-30 14:45:2130. desember , 2017Gutta FC0 - 0Young Grindis 14:45:2114:45
2017-12-30 15:00:1030. desember , 2017Drillo Futsal1 - 1B-boys 15:00:1015:00
2017-12-30 15:15:0030. desember , 2017Gutta FC4 - 3Vatos Locos 15:15:0015:15
2017-12-30 15:30:5930. desember , 2017Young Grindis3 - 1Drillo Futsal 15:30:5915:30
2017-12-30 15:45:0430. desember , 2017B-boys4 - 1Gutta FC 15:45:0415:45
2017-12-30 16:00:3530. desember , 2017Vatos Locos4 - 1Young Grindis 16:00:3516:00

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 2′ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Liggerunderlaget44001721512
2Hambørgjær FK43019459
3420212846
4Team Riders410327-53
5Hasan til kasse 94004221-190

Gruppe 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 13:45:1930. desember , 2017Brun Standard Futsal3 - 0Team Riders 13:45:1913:45
2017-12-30 14:00:5730. desember , 2017Hasan til kasse 90 - 8Liggerunderlaget 14:00:5714:00
2017-12-30 14:15:3230. desember , 2017Hambørgjær FK2 - 1Brun Standard Futsal 14:15:3214:15
2017-12-30 14:30:3030. desember , 2017Team Riders2 - 0Hasan til kasse 9 14:30:3014:30
2017-12-30 14:45:0630. desember , 2017Liggerunderlaget3 - 0Hambørgjær FK 14:45:0614:45
2017-12-30 15:00:3430. desember , 2017Hasan til kasse 92 - 6Brun Standard Futsal 15:00:3415:00
2017-12-30 15:15:2030. desember , 2017Liggerunderlaget2 - 0Team Riders 15:15:2015:15
2017-12-30 15:30:5230. desember , 2017Hambørgjær FK5 - 0Hasan til kasse 9 15:30:5215:30
2017-12-30 15:45:2930. desember , 2017Brun Standard Futsal2 - 4Liggerunderlaget 15:45:2915:45
2017-12-30 16:00:1330. desember , 2017Team Riders0 - 2Hambørgjær FK 16:00:1316:00

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 3′ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Ready42206428
2City Futsal421112847
3BUL Toppidrettsgymnas41216605
4Hugo Boss411256-14
5Faggaklampen FC402227-52

Gruppe 3

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 13:45:5330. desember , 2017City Futsal4 - 2BUL Toppidrettsgymnas 13:45:5313:45
2017-12-30 14:00:0930. desember , 2017Hugo Boss2 - 0Faggaklampen FC 14:00:0914:00
2017-12-30 14:15:0330. desember , 2017Ready3 - 2City Futsal 14:15:0314:15
2017-12-30 14:30:4830. desember , 2017BUL Toppidrettsgymnas3 - 1Hugo Boss 14:30:4814:30
2017-12-30 14:45:3130. desember , 2017Faggaklampen FC0 - 0Ready 14:45:3114:45
2017-12-30 15:00:0030. desember , 2017Hugo Boss1 - 1City Futsal 15:00:0015:00
2017-12-30 15:15:4930. desember , 2017Faggaklampen FC0 - 0BUL Toppidrettsgymnas 15:15:4915:15
2017-12-30 15:30:3730. desember , 2017Ready2 - 1Hugo Boss 15:30:3715:30
2017-12-30 15:45:5130. desember , 2017City Futsal5 - 2Faggaklampen FC 15:45:5115:45
2017-12-30 16:00:3330. desember , 2017BUL Toppidrettsgymnas1 - 1Ready 16:00:3316:00

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]

[ms_tab title=’Sluttspill gutte/herreklassen’ icon=’icon-basic-cup’]

For rangerting av alle gruppetreere og gruppefirere som plasseres i mellomspillet ut i fra tabellposisjonen: Se på de ulike tabellene gruppe 1-3!

Rangering av gruppetoere:

1. Hambørgjør FK –  poeng 9  – målforskjell: +5 (Beste 2’er direkte til kvartfinale)

———————————————————

2.  City Futsal –  poeng 7   – målforskjell: + 4

3.  Vatos Locos-  poeng 6   – målforskjell: + 4

Mellomspill:

MS 1 Kl. 16.40 Bane 1: City Futsal – Team Riders 3-1

MS 2 Kl. 16.40 Bane 2: Brun Standard Futsal – Hugo Boss 2-4

MS 3 Kl. 16.55 Bane 1: Vatos Locos – Young Grindis 4-0

MS 4 Kl. 16.55 Bane 2: Bul Toppidrettsgymnas – Gutta FC 2-2 (3-1 e.str)

Vinner

Vatos Locos

Kvartfinaler Semifinaler Finale
Hambørgjær FK  
30. desember , 2017
2-1
Hambørgjær FK
30. desember , 2017
4-2
City Futsal
 Hambørgjær FK
B-boys
30. desember , 2017
0-2
30. desember , 2017
3-0
B-boys
 
Hugo Boss
 
Liggerunderlaget
30. desember , 2017
1-2
Vatos Locos
30. desember , 2017
3-0
Vatos Locos
 Vatos Locos
Ready 
30. desember , 2017
1 (3 e.str)-1 (2 e.str)
Ready
 
BUL Toppidrettsgymnas
Kvartfinaler Semifinaler Finale Semifinaler Kvartfinaler
Hambørgjær FK   Liggerunderlaget
30. desember , 2017
2-1
30. desember , 2017
1-2
Hambørgjær FKVatos Locos
30. desember , 2017
4-2
30. desember , 2017
3-0
City FutsalHambørgjær FKVatos Locos
 
30. desember , 2017
0-2
 
B-boysVatos LocosReady
30. desember , 2017
3-0
 
30. desember , 2017
1 (3 e.str)-1 (2 e.str)
B-boysReady
  
Hugo BossBUL Toppidrettsgymnas

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene! [/ms_tab][/ms_tabs]

14895500_10157614352270335_1443018338_o