Resultater avd. Oslo – Bjørnholthallen 30. desember 2017

På mobil? Hold mobilen horisontalt!

Video av alle kampene som ble filmet finner dere her!

Tabell - Ungdomsgruppa

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Tiki-taka FC77002512421
2Strømmen760122121018
3Hadebra FC75022351815
4FC Street74031410412
5Fløte7304151329
6FC Oslogutta7205917-86
7Ya Dun Know FK71061218-63
8Klemetsrud Young Boys7007751-440

Seriemester ungdomsklassen: Tiki-taka FC

Ungdomsgruppa

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 08:45:0630/12/2017Tiki-taka FC2 - 0Hadebra FC 08:45:0608:45
2017-12-30 08:45:2330/12/2017FC Oslogutta4 - 0Klemetsrud Young Boys 08:45:2308:45
2017-12-30 08:57:1930/12/2017Fløte2 - 1Ya Dun Know FK 08:57:1908:57
2017-12-30 08:57:5330/12/2017Strømmen3 - 1FC Street 08:57:5308:57
2017-12-30 09:09:1630/12/2017FC Oslogutta0 - 2Tiki-taka FC 09:09:1609:09
2017-12-30 09:09:2730/12/2017Klemetsrud Young Boys1 - 11Hadebra FC 09:09:2709:09
2017-12-30 09:21:0830/12/2017FC Street2 - 1Ya Dun Know FK 09:21:0809:21
2017-12-30 09:21:0930/12/2017Strømmen4 - 1Fløte 09:21:0909:21
2017-12-30 09:33:2730/12/2017Klemetsrud Young Boys0 - 10Tiki-taka FC 09:33:2709:33
2017-12-30 09:33:5930/12/2017Hadebra FC4 - 0FC Oslogutta 09:33:5909:33
2017-12-30 09:45:1430/12/2017FC Street2 - 0Fløte 09:45:1409:45
2017-12-30 09:45:3330/12/2017Ya Dun Know FK2 - 4Strømmen 09:45:3309:45
2017-12-30 10:00:3630/12/2017Tiki-taka FC2 - 0Fløte 10:00:3610:00
2017-12-30 10:00:3630/12/2017FC Oslogutta1 - 3Strømmen 10:00:3610:00
2017-12-30 10:12:0330/12/2017Hadebra FC1 - 0Ya Dun Know FK 10:12:0310:12
2017-12-30 10:12:1130/12/2017Klemetsrud Young Boys1 - 5FC Street 10:12:1110:12
2017-12-30 10:24:1330/12/2017Fløte2 - 0FC Oslogutta 10:24:1310:24
2017-12-30 10:24:3630/12/2017Tiki-taka FC2 - 1Strømmen 10:24:3610:24
2017-12-30 10:36:2230/12/2017Hadebra FC2 - 0FC Street 10:36:2210:36
2017-12-30 10:36:3330/12/2017Ya Dun Know FK6 - 1Klemetsrud Young Boys 10:36:3310:36
2017-12-30 10:52:2330/12/2017Strømmen5 - 4Klemetsrud Young Boys 10:52:2310:52
2017-12-30 10:52:5230/12/2017Hadebra FC4 - 0Fløte 10:52:5210:52
2017-12-30 11:04:0130/12/2017Ya Dun Know FK0 - 4Tiki-taka FC 11:04:0111:04
2017-12-30 11:04:1830/12/2017FC Street4 - 0FC Oslogutta 11:04:1811:04
2017-12-30 11:16:2730/12/2017Fløte10 - 0Klemetsrud Young Boys 11:16:2711:16
2017-12-30 11:16:5430/12/2017Strømmen2 - 1Hadebra FC 11:16:5411:16
2017-12-30 11:28:2230/12/2017FC Oslogutta4 - 2Ya Dun Know FK 11:28:2211:28
2017-12-30 11:28:4430/12/2017Tiki-taka FC3 - 0FC Street 11:28:4411:28

6 lag videre fra ungdomsgruppa. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Mellomspill:

MS 1 Kl.11.55 Bane 1: FC Street – Fløte 2-1

MS 2 Kl.11.55 Bane 2: Hadebra FC – FC Oslogutta 4-2

Vinner

Hadebra FC
Semifinaler Finale
Tiki-taka FC 
30/12/2017
4-1
Tiki-taka FC
30/12/2017
0-1
FC Street
 
Strømmen
30/12/2017
2-5
Hadebra FC
 
Hadebra FC
Semifinaler Finale Semifinaler
Tiki-taka FC Strømmen
30/12/2017
4-1
Tiki-taka FC
30/12/2017
2-5
30/12/2017
0-1
Hadebra FC
FC Street Hadebra FC

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1B-boys4310125710
2Vatos Locos420212846
3Gutta FC412168-25
4Young Grindis411259-44
5Drillo Futsal402238-52

Gruppe 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 13:45:5230/12/2017B-boys3 - 2Vatos Locos 13:45:5213:45
2017-12-30 14:00:4430/12/2017Drillo Futsal1 - 1Gutta FC 14:00:4414:00
2017-12-30 14:15:4530/12/2017Young Grindis1 - 4B-boys 14:15:4514:15
2017-12-30 14:30:2130/12/2017Vatos Locos3 - 0Drillo Futsal 14:30:2114:30
2017-12-30 14:45:2130/12/2017Gutta FC0 - 0Young Grindis 14:45:2114:45
2017-12-30 15:00:1030/12/2017Drillo Futsal1 - 1B-boys 15:00:1015:00
2017-12-30 15:15:0030/12/2017Gutta FC4 - 3Vatos Locos 15:15:0015:15
2017-12-30 15:30:5930/12/2017Young Grindis3 - 1Drillo Futsal 15:30:5915:30
2017-12-30 15:45:0430/12/2017B-boys4 - 1Gutta FC 15:45:0415:45
2017-12-30 16:00:3530/12/2017Vatos Locos4 - 1Young Grindis 16:00:3516:00

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Liggerunderlaget44001721512
2Hambørgjær FK43019459
3Brun Standard Futsal420212846
4Team Riders410327-53
5Hasan til kasse 94004221-190

Gruppe 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 13:45:1930/12/2017Brun Standard Futsal3 - 0Team Riders 13:45:1913:45
2017-12-30 14:00:5730/12/2017Hasan til kasse 90 - 8Liggerunderlaget 14:00:5714:00
2017-12-30 14:15:3230/12/2017Hambørgjær FK2 - 1Brun Standard Futsal 14:15:3214:15
2017-12-30 14:30:3030/12/2017Team Riders2 - 0Hasan til kasse 9 14:30:3014:30
2017-12-30 14:45:0630/12/2017Liggerunderlaget3 - 0Hambørgjær FK 14:45:0614:45
2017-12-30 15:00:3430/12/2017Hasan til kasse 92 - 6Brun Standard Futsal 15:00:3415:00
2017-12-30 15:15:2030/12/2017Liggerunderlaget2 - 0Team Riders 15:15:2015:15
2017-12-30 15:30:5230/12/2017Hambørgjær FK5 - 0Hasan til kasse 9 15:30:5215:30
2017-12-30 15:45:2930/12/2017Brun Standard Futsal2 - 4Liggerunderlaget 15:45:2915:45
2017-12-30 16:00:1330/12/2017Team Riders0 - 2Hambørgjær FK 16:00:1316:00

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Ready42206428
2City Futsal421112847
3BUL Toppidrettsgymnas41216605
4Hugo Boss411256-14
5Faggaklampen FC402227-52

Gruppe 3

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-30 13:45:5330/12/2017City Futsal4 - 2BUL Toppidrettsgymnas 13:45:5313:45
2017-12-30 14:00:0930/12/2017Hugo Boss2 - 0Faggaklampen FC 14:00:0914:00
2017-12-30 14:15:0330/12/2017Ready3 - 2City Futsal 14:15:0314:15
2017-12-30 14:30:4830/12/2017BUL Toppidrettsgymnas3 - 1Hugo Boss 14:30:4814:30
2017-12-30 14:45:3130/12/2017Faggaklampen FC0 - 0Ready 14:45:3114:45
2017-12-30 15:00:0030/12/2017Hugo Boss1 - 1City Futsal 15:00:0015:00
2017-12-30 15:15:4930/12/2017Faggaklampen FC0 - 0BUL Toppidrettsgymnas 15:15:4915:15
2017-12-30 15:30:3730/12/2017Ready2 - 1Hugo Boss 15:30:3715:30
2017-12-30 15:45:5130/12/2017City Futsal5 - 2Faggaklampen FC 15:45:5115:45
2017-12-30 16:00:3330/12/2017BUL Toppidrettsgymnas1 - 1Ready 16:00:3316:00

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

For rangerting av alle gruppetreere og gruppefirere som plasseres i mellomspillet ut i fra tabellposisjonen: Se på de ulike tabellene gruppe 1-3!

Rangering av gruppetoere:

1. Hambørgjør FK –  poeng 9  – målforskjell: +5 (Beste 2’er direkte til kvartfinale)

———————————————————

2.  City Futsal –  poeng 7   – målforskjell: + 4

3.  Vatos Locos-  poeng 6   – målforskjell: + 4

Mellomspill:

MS 1 Kl. 16.40 Bane 1: City Futsal – Team Riders 3-1

MS 2 Kl. 16.40 Bane 2: Brun Standard Futsal – Hugo Boss 2-4

MS 3 Kl. 16.55 Bane 1: Vatos Locos – Young Grindis 4-0

MS 4 Kl. 16.55 Bane 2: Bul Toppidrettsgymnas – Gutta FC 2-2 (3-1 e.str)

Vinner

Vatos Locos
Kvartfinaler Semifinaler Finale
Hambørgjær FK  
30/12/2017
2-1
Hambørgjær FK
30/12/2017
4-2
City Futsal
 Hambørgjær FK
B-boys
30/12/2017
0-2
30/12/2017
3-0
B-boys
 
Hugo Boss
 
Liggerunderlaget
30/12/2017
1-2
Vatos Locos
30/12/2017
3-0
Vatos Locos
 Vatos Locos
Ready 
30/12/2017
1 (3 e.str)-1 (2 e.str)
Ready
 
BUL Toppidrettsgymnas
Kvartfinaler Semifinaler Finale Semifinaler Kvartfinaler
Hambørgjær FK   Liggerunderlaget
30/12/2017
2-1
30/12/2017
1-2
Hambørgjær FKVatos Locos
30/12/2017
4-2
30/12/2017
3-0
City FutsalHambørgjær FKVatos Locos
 
30/12/2017
0-2
 
B-boysVatos LocosReady
30/12/2017
3-0
 
30/12/2017
1 (3 e.str)-1 (2 e.str)
B-boysReady
  
Hugo BossBUL Toppidrettsgymnas

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene! 

14895500_10157614352270335_1443018338_o