Resultater førjulscup avd. Drammen 17.12.16

Trykk her for å se alle 50 kampene som ble filmet!

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Golden Generation43101551010
2GuttaBeng421112667
3Tek Tekkers u1542028536
4VIRG FC4202512-76
5FC Glory’s4004517-120

Gruppe 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-17 12:45:4417/12/2016VIRG FC0 - 1GuttaBeng 12:45:4412:45
2016-12-17 13:00:1617/12/2016Tek Tekkers u153 - 0FC Glory’s 13:00:1613:00
2016-12-17 13:15:4817/12/2016Golden Generation8 - 0VIRG FC 13:15:4813:15
2016-12-17 13:30:3917/12/2016GuttaBeng1 - 3Tek Tekkers u15 13:30:3913:30
2016-12-17 13:45:2817/12/2016FC Glory’s2 - 3Golden Generation 13:45:2813:45
2016-12-17 14:00:5317/12/2016Tek Tekkers u151 - 2VIRG FC 14:00:5314:00
2016-12-17 14:15:5117/12/2016FC Glory’s1 - 8GuttaBeng 14:15:5114:15
2016-12-17 14:30:4617/12/2016Golden Generation2 - 1Tek Tekkers u15 14:30:4614:30
2016-12-17 14:45:1017/12/2016VIRG FC3 - 2FC Glory’s 14:45:1014:45
2016-12-17 15:00:5617/12/2016GuttaBeng2 - 2Golden Generation 15:00:5615:00

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1X43101981110
2New York Yankees43019819
3Steinberg Futsal421113677
4Team Maskin4103713-63
5FC Karma4004821-130

Gruppe 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-17 12:45:0017/12/2016X5 - 0New York Yankees 12:45:0012:45
2016-12-17 13:00:5317/12/2016FC Karma2 - 3Team Maskin 13:00:5313:00
2016-12-17 13:15:3617/12/2016Steinberg Futsal3 - 3X 13:15:3613:15
2016-12-17 13:30:2517/12/2016New York Yankees5 - 1FC Karma 13:30:2513:30
2016-12-17 13:45:0917/12/2016Team Maskin1 - 3Steinberg Futsal 13:45:0913:45
2016-12-17 14:00:0117/12/2016FC Karma4 - 6X 14:00:0114:00
2016-12-17 14:15:5717/12/2016Team Maskin2 - 3New York Yankees 14:15:5714:15
2016-12-17 14:30:1017/12/2016Steinberg Futsal7 - 1FC Karma 14:30:1014:30
2016-12-17 14:45:2717/12/2016X5 - 1Team Maskin 14:45:2714:45
2016-12-17 15:00:1117/12/2016New York Yankees1 - 0Steinberg Futsal 15:00:1115:00

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Holmen Gæmlis43101221010
2Zoddemann FC41306426
3Husaria41217615
4Team Jomfru403113-23
5ElCapo4013213-111

Gruppe 3

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-17 15:30:2817/12/2016Zoddemann FC3 - 1ElCapo 15:30:2815:30
2016-12-17 15:45:1317/12/2016Team Jomfru0 - 0Husaria 15:45:1315:45
2016-12-17 16:00:0717/12/2016Holmen Gæmlis2 - 2Zoddemann FC 16:00:0716:00
2016-12-17 16:15:4317/12/2016ElCapo1 - 1Team Jomfru 16:15:4316:15
2016-12-17 16:30:2217/12/2016Husaria0 - 5Holmen Gæmlis 16:30:2216:30
2016-12-17 16:45:1117/12/2016Team Jomfru0 - 0Zoddemann FC 16:45:1116:45
2016-12-17 17:00:5417/12/2016Husaria6 - 0ElCapo 17:00:5417:00
2016-12-17 17:15:3017/12/2016Holmen Gæmlis2 - 0Team Jomfru 17:15:3017:15
2016-12-17 17:30:0817/12/2016Zoddemann FC1 - 1Husaria 17:30:0817:30
2016-12-17 17:45:5017/12/2016ElCapo0 - 3Holmen Gæmlis 17:45:5017:45

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 4

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Gucci Fc4400113812
2FC Kuchi430112579
303 allstars42028716
4Drillo Futsal410359-43
5Snappys Academy4004012-120

Gruppe 4

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-17 15:30:5917/12/2016Gucci Fc3 - 103 allstars 15:30:5915:30
2016-12-17 15:45:5617/12/2016Snappys Academy0 - 1Drillo Futsal 15:45:5615:45
2016-12-17 16:00:3617/12/2016FC Kuchi1 - 2Gucci Fc 16:00:3616:00
2016-12-17 16:15:1617/12/201603 allstars4 - 0Snappys Academy 16:15:1616:15
2016-12-17 16:30:1017/12/2016Drillo Futsal2 - 5FC Kuchi 16:30:1016:30
2016-12-17 16:45:5317/12/2016Snappys Academy0 - 4Gucci Fc 16:45:5316:45
2016-12-17 17:00:4217/12/2016Drillo Futsal1 - 203 allstars 17:00:4217:00
2016-12-17 17:15:2517/12/2016FC Kuchi3 - 0Snappys Academy 17:15:2517:15
2016-12-17 17:30:0817/12/2016Gucci Fc2 - 1Drillo Futsal 17:30:0817:30
2016-12-17 17:45:4917/12/201603 allstars1 - 3FC Kuchi 17:45:4917:45

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Mellomspill:

MS 1 kl.18.15 Bane 1: FC Kuchi– Husaria 4-1

MS 2 kl.18.15 Bane 2: New York Yankees – Tek Tekkers u15 6-1

MS 3 kl.18.30 Bane 1: Zoddemann FC – 03 allstars 4-1

MS 4 kl.18.30 Bane 2: GuttaBeng – Steinberg Futsal 2-4

Vinner

New York Yankees
Kvartfinaler Semifinaler Finale
Golden Generation  
17/12/2016
2 (4 e. str.)-2 (3 e.str.)
Golden Generation
17/12/2016
1-6
FC Kuchi
 New York Yankees
Holmen Gæmlis
17/12/2016
3-2
17/12/2016
1 (5 e. str)-1 (6. e.str)
New York Yankees
 
New York Yankees
 
X
17/12/2016
1-2
Zoddemann FC
17/12/2016
3-2
Zoddemann FC
 Zoddemann FC
Gucci Fc 
17/12/2016
3-1
Gucci Fc
 
Steinberg Futsal
Kvartfinaler Semifinaler Finale Semifinaler Kvartfinaler
Golden Generation   X
17/12/2016
2 (4 e. str.)-2 (3 e.str.)
17/12/2016
1-2
Golden GenerationZoddemann FC
17/12/2016
1-6
17/12/2016
3-2
FC KuchiNew York YankeesZoddemann FC
 
17/12/2016
3-2
 
Holmen GæmlisZoddemann FCGucci Fc
17/12/2016
1 (5 e. str)-1 (6. e.str)
 
17/12/2016
3-1
New York YankeesGucci Fc
  
New York YankeesSteinberg Futsal

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

Torshov Sport & Select Sport Norge