Resultater avd. Drammen 16.12.17

På mobil? Hold mobilen horisontalt!

Her finner dere video av alle kampene!

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1N.W.A5320114711
2Hugo Boss531173410
3Ikketenkpådet530212489
4Vatos Locos521212847
5Brun Standard Futsal51227525
6La Cueva5005328-250

Gruppe 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-16 11:20:0516/12/2017Ikketenkpådet1 - 2N.W.A 11:20:0511:20
2017-12-16 11:32:0416/12/2017Brun Standard Futsal1 - 1Vatos Locos 11:32:0411:32
2017-12-16 11:44:2316/12/2017La Cueva0 - 3Hugo Boss 11:44:2311:44
2017-12-16 11:56:1716/12/2017Ikketenkpådet1 - 0Brun Standard Futsal 11:56:1711:56
2017-12-16 12:08:4116/12/2017N.W.A4 - 1La Cueva 12:08:4112:08
2017-12-16 12:20:3816/12/2017Vatos Locos2 - 0Hugo Boss 12:20:3812:20
2017-12-16 12:32:4816/12/2017La Cueva0 - 7Ikketenkpådet 12:32:4812:32
2017-12-16 12:44:4516/12/2017Hugo Boss1 - 0Brun Standard Futsal 12:44:4512:44
2017-12-16 12:56:3416/12/2017N.W.A3 - 0Vatos Locos 12:56:3412:56
2017-12-16 13:08:4816/12/2017Brun Standard Futsal5 - 1La Cueva 13:08:4813:08
2017-12-16 13:20:4216/12/2017Vatos Locos0 - 3Ikketenkpådet 13:20:4213:20
2017-12-16 13:32:2516/12/2017Hugo Boss1 - 1N.W.A 13:32:2513:32
2017-12-16 13:44:2616/12/2017La Cueva1 - 9Vatos Locos 13:44:2613:44
2017-12-16 13:56:4716/12/2017N.W.A1 - 1Brun Standard Futsal 13:56:4713:56
2017-12-16 14:08:0616/12/2017Ikketenkpådet0 - 2Hugo Boss 14:08:0614:08

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Merk! Alecs Disipler trakk sitt lag etter gruppespillet, derfor rykker Drillo Futsal opp til 3 plass.

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Blackout5500135815
2FC Hallgeir5302188109
3Alécs Disipler530214689
4Drillo Futsal53025509
5TK MAMME51041113-23
6Shrek’s Disipler5005125-240

Gruppe 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-16 11:20:1316/12/2017Shrek’s Disipler0 - 4Alécs Disipler 11:20:1311:20
2017-12-16 11:32:4616/12/2017Blackout3 - 1TK MAMME 11:32:4611:32
2017-12-16 11:44:5116/12/2017Drillo Futsal0 - 3FC Hallgeir 11:44:5111:44
2017-12-16 11:56:4816/12/2017Shrek’s Disipler1 - 3Blackout 11:56:4811:56
2017-12-16 12:08:5116/12/2017Alécs Disipler0 - 1Drillo Futsal 12:08:5112:08
2017-12-16 12:20:5716/12/2017TK MAMME1 - 3FC Hallgeir 12:20:5712:20
2017-12-16 12:32:1016/12/2017Drillo Futsal2 - 0Shrek’s Disipler 12:32:1012:32
2017-12-16 12:44:5616/12/2017FC Hallgeir2 - 3Blackout 12:44:5612:44
2017-12-16 12:56:5416/12/2017Alécs Disipler5 - 1TK MAMME 12:56:5412:56
2017-12-16 13:08:2816/12/2017Blackout2 - 0Drillo Futsal 13:08:2813:08
2017-12-16 13:20:5916/12/2017TK MAMME8 - 0Shrek’s Disipler 13:20:5913:20
2017-12-16 13:32:2016/12/2017FC Hallgeir2 - 4Alécs Disipler 13:32:2013:32
2017-12-16 13:44:2516/12/2017Drillo Futsal2 - 0TK MAMME 13:44:2513:44
2017-12-16 13:56:1916/12/2017Alécs Disipler1 - 2Blackout 13:56:1913:56
2017-12-16 14:08:2516/12/2017Shrek’s Disipler0 - 8FC Hallgeir 14:08:2514:08

Fire lag videre fra hver gruppe.  Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1El Haam5320114711
2Bosna Futsal5320104611
3Cosa Nostra522110558
4FC Baba52127527
5X5113617-114
6Norske Klovner5005312-90

Gruppe 3

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-16 14:35:0016/12/2017X1 - 4FC Baba 14:35:0014:35
2017-12-16 14:47:4416/12/2017Cosa Nostra1 - 1El Haam 14:47:4414:47
2017-12-16 14:59:4316/12/2017Norske Klovner0 - 1Bosna Futsal 14:59:4314:59
2017-12-16 15:11:3916/12/2017X0 - 4Cosa Nostra 15:11:3915:11
2017-12-16 15:23:2616/12/2017FC Baba2 - 1Norske Klovner 15:23:2615:23
2017-12-16 15:35:5616/12/2017El Haam1 - 1Bosna Futsal 15:35:5615:35
2017-12-16 15:47:5816/12/2017Norske Klovner1 - 2X 15:47:5815:47
2017-12-16 15:59:5316/12/2017Bosna Futsal4 - 0Cosa Nostra 15:59:5315:59
2017-12-16 16:11:3616/12/2017FC Baba0 - 1El Haam 16:11:3616:11
2017-12-16 16:23:1816/12/2017Cosa Nostra5 - 0Norske Klovner 16:23:1816:23
2017-12-16 16:35:0616/12/2017El Haam6 - 1X 16:35:0616:35
2017-12-16 16:47:5016/12/2017Bosna Futsal2 - 1FC Baba 16:47:5016:47
2017-12-16 16:59:2916/12/2017Norske Klovner1 - 2El Haam 16:59:2916:59
2017-12-16 17:11:0416/12/2017FC Baba0 - 0Cosa Nostra 17:11:0417:11
2017-12-16 17:23:4216/12/2017X2 - 2Bosna Futsal 17:23:4217:23

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 4

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1FC Notorious531196310
2White Eagle Team52309549
3Drolsum Futsal52218538
4Azneee521212937
5Black Mambas521278-17
625Gulskogen5005214-120

Gruppe 4

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-12-16 14:35:0316/12/2017Drolsum Futsal3 - 025Gulskogen 14:35:0314:35
2017-12-16 14:47:5216/12/2017Azneee3 - 1Black Mambas 14:47:5214:47
2017-12-16 14:59:0316/12/2017White Eagle Team3 - 1FC Notorious 14:59:0314:59
2017-12-16 15:11:2916/12/2017Drolsum Futsal3 - 2Azneee 15:11:2915:11
2017-12-16 15:23:3116/12/201725Gulskogen0 - 2White Eagle Team 15:23:3115:23
2017-12-16 15:35:2516/12/2017Black Mambas2 - 4FC Notorious 15:35:2515:35
2017-12-16 15:47:2416/12/2017White Eagle Team1 - 1Drolsum Futsal 15:47:2415:47
2017-12-16 15:59:3716/12/2017FC Notorious1 - 0Azneee 15:59:3715:59
2017-12-16 16:11:1716/12/201725Gulskogen0 - 2Black Mambas 16:11:1716:11
2017-12-16 16:23:1616/12/2017Azneee2 - 2White Eagle Team 16:23:1616:23
2017-12-16 16:35:2216/12/2017Black Mambas1 - 0Drolsum Futsal 16:35:2216:35
2017-12-16 16:47:0816/12/2017FC Notorious2 - 025Gulskogen 16:47:0816:47
2017-12-16 16:59:5016/12/2017White Eagle Team1 - 1Black Mambas 16:59:5016:59
2017-12-16 17:11:1716/12/201725Gulskogen2 - 5Azneee 17:11:1717:11
2017-12-16 17:23:0616/12/2017Drolsum Futsal1 - 1FC Notorious 17:23:0617:23

Fire lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Vinner

Bosna Futsal
8 delsfinaler Kvartfinaler Semifinaler Finale
N.W.A   
16/12/2017
Walk over
N.W.A
16/12/2017
1 (4 e.str)-1 (3 e.str)
 
 N.W.A
White Eagle Team
16/12/2017
1-4
16/12/2017
3-1
White Eagle Team
 
Cosa Nostra
 El Haam
El Haam
16/12/2017
2-3
16/12/2017
3-2
El Haam
16/12/2017
4-0
Azneee
 El Haam
FC Hallgeir 
16/12/2017
5-1
FC Hallgeir
 
Ikketenkpådet
 
Blackout
16/12/2017
0-2
Vatos Locos
16/12/2017
1-2
Vatos Locos
 Bosna Futsal
Bosna Futsal
16/12/2017
4-0
16/12/2017
4-0
Bosna Futsal
 
Drolsum Futsal
 Bosna Futsal
FC Notorious 
16/12/2017
1-0
FC Notorious
16/12/2017
4-0
FC Baba
 FC Notorious
Hugo Boss 
16/12/2017
2-1
Hugo Boss
 
Drillo Futsal
8 delsfinaler Kvartfinaler Semifinaler Finale Semifinaler Kvartfinaler 8 delsfinaler
N.W.A     Blackout
16/12/2017
Walk over
16/12/2017
0-2
N.W.AVatos Locos
16/12/2017
1 (4 e.str)-1 (3 e.str)
16/12/2017
1-2
 Vatos Locos
 N.W.ABosna Futsal 
White Eagle Team
16/12/2017
1-4
16/12/2017
4-0
Bosna Futsal
16/12/2017
3-1
16/12/2017
4-0
White Eagle TeamEl HaamBosna Futsal
 
16/12/2017
2-3
 
Cosa NostraDrolsum Futsal
  
El HaamFC Notorious
16/12/2017
3-2
16/12/2017
1-0
El HaamBosna FutsalFC Notorious
16/12/2017
4-0
 
16/12/2017
4-0
AzneeeFC Baba
 El HaamFC Notorious 
FC Hallgeir  Hugo Boss
16/12/2017
5-1
16/12/2017
2-1
FC HallgeirHugo Boss
  
IkketenkpådetDrillo Futsal

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene! 

14895500_10157614352270335_1443018338_o