På mobil? Hold mobilen horisontalt!

Trykk for å se video av alle kampene!

[ms_tabs style=»simple justified» title_color=»#1e73be» class=»» id=»»]
[ms_tab title=’Gruppe 1′ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Vatos Locos4400112912
2Golden Generation43018719
3Drillo Futsal411257-24
4Lefse FC4103711-43
5Holmen Gæmlis401326-41

Gruppe 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-10-28 09:15:2828. oktober , 2017Lefse FC1 - 3Vatos Locos 09:15:2809:15
2017-10-28 09:30:4228. oktober , 2017Holmen Gæmlis1 - 1Drillo Futsal 09:30:4209:30
2017-10-28 09:45:3628. oktober , 2017Golden Generation5 - 2Lefse FC 09:45:3609:45
2017-10-28 10:00:3128. oktober , 2017Vatos Locos1 - 0Holmen Gæmlis 10:00:3110:00
2017-10-28 10:15:4328. oktober , 2017Drillo Futsal1 - 2Golden Generation 10:15:4310:15
2017-10-28 10:30:2628. oktober , 2017Holmen Gæmlis1 - 3Lefse FC 10:30:2610:30
2017-10-28 10:45:1828. oktober , 2017Drillo Futsal1 - 3Vatos Locos 10:45:1810:45
2017-10-28 11:00:0528. oktober , 2017Golden Generation1 - 0Holmen Gæmlis 11:00:0511:00
2017-10-28 11:15:5628. oktober , 2017Lefse FC1 - 2Drillo Futsal 11:15:5611:15
2017-10-28 11:30:2528. oktober , 2017Vatos Locos4 - 0Golden Generation 11:30:2511:30

Tre lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 2′ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Dønski FC5410136713
2FC Notorious531193610
3Tittyham Hotsperm52308449
4Erik Nordby FC52125417
5F.C. Juniores5014716-91
6FC Stenfelt5014514-91

Gruppe 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-10-28 11:55:0628. oktober , 2017Dønski FC1 - 0Erik Nordby FC 11:55:0611:55
2017-10-28 12:07:3428. oktober , 2017FC Stenfelt3 - 3F.C. Juniores 12:07:3412:07
2017-10-28 12:19:0128. oktober , 2017FC Notorious0 - 0Tittyham Hotsperm 12:19:0112:19
2017-10-28 12:31:0328. oktober , 2017Dønski FC4 - 1FC Stenfelt 12:31:0312:31
2017-10-28 12:43:5528. oktober , 2017Erik Nordby FC0 - 1FC Notorious 12:43:5512:43
2017-10-28 12:55:4728. oktober , 2017F.C. Juniores0 - 2Tittyham Hotsperm 12:55:4712:55
2017-10-28 13:07:5228. oktober , 2017FC Notorious1 - 2Dønski FC 13:07:5213:07
2017-10-28 13:19:4928. oktober , 2017Tittyham Hotsperm3 - 1FC Stenfelt 13:19:4913:19
2017-10-28 13:31:2428. oktober , 2017Erik Nordby FC3 - 1F.C. Juniores 13:31:2413:31
2017-10-28 13:43:5628. oktober , 2017FC Stenfelt0 - 3FC Notorious 13:43:5613:43
2017-10-28 13:55:2528. oktober , 2017F.C. Juniores2 - 4Dønski FC 13:55:2513:55
2017-10-28 14:07:1328. oktober , 2017Tittyham Hotsperm1 - 1Erik Nordby FC 14:07:1314:07
2017-10-28 14:19:1828. oktober , 2017FC Notorious4 - 1F.C. Juniores 14:19:1814:19
2017-10-28 14:31:0528. oktober , 2017Erik Nordby FC1 - 0FC Stenfelt 14:31:0514:31
2017-10-28 14:43:3728. oktober , 2017Dønski FC2 - 2Tittyham Hotsperm 14:43:3714:43

Tre lag videre fra hver gruppe.  Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]
[ms_tab title=’Gruppe 3′ icon=’icon-basic-cup’]

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Oslo Futsal4310156910
2Borussia Teeth42027616
3LamborDeeney42025506
4Bridd Clubs41121011-14
5Futsal RSA4103514-93

Gruppe 3

DatoHjemResultaterBorteTid
2017-10-28 15:05:2028. oktober , 2017Bridd Clubs4 - 4Oslo Futsal 15:05:2015:05
2017-10-28 15:20:3828. oktober , 2017LamborDeeney3 - 0Futsal RSA 15:20:3815:20
2017-10-28 15:35:2728. oktober , 2017Borussia Teeth2 - 3Bridd Clubs 15:35:2715:35
2017-10-28 15:50:2128. oktober , 2017Oslo Futsal3 - 0LamborDeeney 15:50:2115:50
2017-10-28 16:05:2928. oktober , 2017Futsal RSA0 - 4Borussia Teeth 16:05:2916:05
2017-10-28 16:20:5728. oktober , 2017LamborDeeney2 - 1Bridd Clubs 16:20:5716:20
2017-10-28 16:35:0728. oktober , 2017Futsal RSA2 - 5Oslo Futsal 16:35:0716:35
2017-10-28 16:50:0728. oktober , 2017Borussia Teeth1 - 0LamborDeeney 16:50:0716:50
2017-10-28 17:05:4228. oktober , 2017Bridd Clubs2 - 3Futsal RSA 17:05:4217:05
2017-10-28 17:20:4228. oktober , 2017Oslo Futsal3 - 0Borussia Teeth 17:20:4217:20

Tre lag videre fra hver gruppe. Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

[/ms_tab]

[ms_tab title=’Sluttspill’ icon=’icon-basic-cup’]

Rangering av gruppetreere:  – I gruppe 2 med 6 lag strykes kampen mot laget som ble nr 6.

1. Tittyham Hotsperm – 6 poeng  – målforskjell: + 2 (Beste 3’er direkte til kvartfinale)

———————————————————

2. LamborDeeney – 6 poeng  – målforskjell:0

3. Drillo Futsal  –  4 poeng – målforskjell: -2

Mellomspill:

MS Kl. 17.45  LamborDeeney  – Drillo Futsal 0-0 ( 1-3 e.str)

Vinner

Oslo Futsal

Kvartfinaler Semfinaler Finale
Vatos Locos  
28. oktober , 2017
1 (1 e. str.)-1 (2 e.str)
Tittyham Hotsperm
28. oktober , 2017
1-2
Tittyham Hotsperm
 Borussia Teeth
FC Notorious
28. oktober , 2017
0-3
28. oktober , 2017
1 (0 e.str.)-1 ( 2 e.str.)
Borussia Teeth
 
Borussia Teeth
 
Dønski FC
28. oktober , 2017
4-2
Dønski FC
28. oktober , 2017
0-5
Golden Generation
 Oslo Futsal
Oslo Futsal 
28. oktober , 2017
5-0
Oslo Futsal
 
Drillo Futsal
Kvartfinaler Semfinaler Finale Semfinaler Kvartfinaler
Vatos Locos   Dønski FC
28. oktober , 2017
1 (1 e. str.)-1 (2 e.str)
28. oktober , 2017
4-2
Tittyham HotspermDønski FC
28. oktober , 2017
1-2
28. oktober , 2017
0-5
Tittyham HotspermBorussia TeethGolden Generation
 
28. oktober , 2017
0-3
 
FC NotoriousOslo FutsalOslo Futsal
28. oktober , 2017
1 (0 e.str.)-1 ( 2 e.str.)
 
28. oktober , 2017
5-0
Borussia TeethOslo Futsal
  
Borussia TeethDrillo Futsal

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene! [/ms_tab][/ms_tabs]

14895500_10157614352270335_1443018338_o