Resultater avd. Oslo og Omegn – Lillestrøm 03.12.16

Trykk her for å se alle kampene som ble filmet!

Tabell - Gruppe 1

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Drillo Futsal431052310
2Puma Galacticos FC42029546
3F.C Seniores4013512-71

Gruppe 1

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-03 13:00:4303/12/2016Drillo Futsal1 - 0Puma Galacticos FC 13:00:4313:00
2016-12-03 13:20:4403/12/2016F.C Seniores0 - 1Drillo Futsal 13:20:4413:20
2016-12-03 13:45:0103/12/2016Puma Galacticos FC6 - 2F.C Seniores 13:45:0113:45
2016-12-03 14:10:2003/12/2016Puma Galacticos FC0 - 1Drillo Futsal 14:10:2014:10
2016-12-03 14:30:0903/12/2016Drillo Futsal2 - 2F.C Seniores 14:30:0914:30
2016-12-03 14:55:1203/12/2016F.C Seniores1 - 3Puma Galacticos FC 14:55:1214:55

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 2

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1Best Uten Ball44001531212
2Los Maestros FC430113859
3Mix42028626
4Warriors FC4103913-43
5Brun Standard Futsal4004419-150

Gruppe 2

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-03 15:30:0603/12/2016Best Uten Ball5 - 2Brun Standard Futsal 15:30:0615:30
2016-12-03 15:45:0103/12/2016Mix3 - 0Warriors FC 15:45:0115:45
2016-12-03 16:00:5303/12/2016Los Maestros FC0 - 3Best Uten Ball 16:00:5316:00
2016-12-03 16:15:4203/12/2016Brun Standard Futsal0 - 4Mix 16:15:4216:15
2016-12-03 16:30:2503/12/2016Warriors FC3 - 4Los Maestros FC 16:30:2516:30
2016-12-03 16:45:2303/12/2016Mix0 - 2Best Uten Ball 16:45:2316:45
2016-12-03 17:00:3803/12/2016Warriors FC5 - 1Brun Standard Futsal 17:00:3817:00
2016-12-03 17:15:3103/12/2016Los Maestros FC4 - 1Mix 17:15:3117:15
2016-12-03 17:30:4603/12/2016Best Uten Ball5 - 1Warriors FC 17:30:4617:30
2016-12-03 17:45:1403/12/2016Brun Standard Futsal1 - 5Los Maestros FC 17:45:1417:45

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 3

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
12013 Skjetten431073410
2Dream Killers42205238
3Petters Disipler42029546
4Águias411238-54
5Bayern Raptors400428-60

Gruppe 3

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-03 15:30:0303/12/2016Petters Disipler0 - 22013 Skjetten 15:30:0315:30
2016-12-03 15:45:5403/12/2016Bayern Raptors0 - 2Dream Killers 15:45:5415:45
2016-12-03 16:00:5403/12/2016Águias0 - 6Petters Disipler 16:00:5416:00
2016-12-03 16:15:5503/12/20162013 Skjetten2 - 1Bayern Raptors 16:15:5516:15
2016-12-03 16:30:3903/12/2016Dream Killers0 - 0Águias 16:30:3916:30
2016-12-03 16:45:3403/12/2016Bayern Raptors1 - 2Petters Disipler 16:45:3416:45
2016-12-03 17:00:2603/12/2016Dream Killers1 - 12013 Skjetten 17:00:2617:00
2016-12-03 17:15:1203/12/2016Águias2 - 0Bayern Raptors 17:15:1217:15
2016-12-03 17:30:0403/12/2016Petters Disipler1 - 2Dream Killers 17:30:0417:30
2016-12-03 17:45:3503/12/20162013 Skjetten2 - 1Águias 17:45:3517:45

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

Tabell - Gruppe 4

PosLagKVUTMål ForMål MotMålforskjellPoeng
1FC Kuchi44002231912
2Bredde Boys42029906
3Nittedal Nasjonal4202911-26
4Hagen FC4103510-53
5Oppsal4103315-123

Gruppe 4

DatoHjemResultaterBorteTid
2016-12-03 15:30:1903/12/2016Hagen FC2 - 1Oppsal 15:30:1915:30
2016-12-03 15:45:5603/12/2016Bredde Boys1 - 4FC Kuchi 15:45:5615:45
2016-12-03 16:00:0403/12/2016Nittedal Nasjonal3 - 1Hagen FC 16:00:0416:00
2016-12-03 16:15:0003/12/2016Oppsal0 - 3Bredde Boys 16:15:0016:15
2016-12-03 16:30:5003/12/2016FC Kuchi5 - 0Nittedal Nasjonal 16:30:5016:30
2016-12-03 16:45:4303/12/2016Bredde Boys2 - 0Hagen FC 16:45:4316:45
2016-12-03 17:00:4803/12/2016FC Kuchi9 - 0Oppsal 17:00:4817:00
2016-12-03 17:15:3803/12/2016Nittedal Nasjonal5 - 3Bredde Boys 17:15:3817:15
2016-12-03 17:30:3003/12/2016Hagen FC2 - 4FC Kuchi 17:30:3017:30
2016-12-03 17:45:1803/12/2016Oppsal2 - 1Nittedal Nasjonal 17:45:1817:45

Tre lag videre fra hver gruppe! Gruppevinneren direkte til kvartfinale!

Målforskjell teller foran innbyrdes oppgjør!

 

Mellomspill:

MS 1 kl.18.15 Bane 2: Bredde Boys – Petters Disipler 1-0

MS 2 kl.18.15 Bane 3: Los Maestros FC – F.C Seniores 1-0

MS 3 kl.18.30 Bane 2: Dream Killers – Nittedal Nasjonal 2-2 (3-4 e.str)

MS 4 kl.18.30 Bane 3: Puma Galacticos FC – Mix 3-1

Vinner

FC Kuchi
Kvartfinaler Semifinaler Finale
Drillo Futsal  
03/12/2016
0-3
Bredde Boys
03/12/2016
7-0
Bredde Boys
 Bredde Boys
2013 Skjetten
03/12/2016
1-6
03/12/2016
0-1
Los Maestros FC
 
Los Maestros FC
 
Best Uten Ball
03/12/2016
7-1
Best Uten Ball
03/12/2016
2 (2 e.str)-2 (3.e. str)
Nittedal Nasjonal
 FC Kuchi
FC Kuchi 
03/12/2016
2 (3 e.str)-2 ( 2.e.str)
FC Kuchi
 
Puma Galacticos FC
Kvartfinaler Semifinaler Finale Semifinaler Kvartfinaler
Drillo Futsal   Best Uten Ball
03/12/2016
0-3
03/12/2016
7-1
Bredde BoysBest Uten Ball
03/12/2016
7-0
03/12/2016
2 (2 e.str)-2 (3.e. str)
Bredde BoysBredde BoysNittedal Nasjonal
 
03/12/2016
1-6
 
2013 SkjettenFC KuchiFC Kuchi
03/12/2016
0-1
 
03/12/2016
2 (3 e.str)-2 ( 2.e.str)
Los Maestros FCFC Kuchi
  
Los Maestros FCPuma Galacticos FC

Premieutdeling rett etter ferdigspilt finale.

Husk det er ikke bare de som spiller på finalelagene, som nødvendigvis stikker av med prisene!

Torshov Sport & Select Sport Norge